Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy történt az első menstruác...

Hogy történt az első menstruációd?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál?

Hogy reagáltál? Örültél,megijedtél,vagy egyéb?

Hogyan közölted a szüleiddel?

Vártad már,hogy meglegyen?

Otthon jött meg,vagy máshol?


Én 12 éves voltam :))



2013. ápr. 29. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, de asszem 14 éves voltam. Már nagyon vártam, mert más sok mindenkinek megjött akkor és én úgy éreztem, hogy le vagyok maradva. Nem ijedtem meg, inkább fura volt. Anyukámnak szóltam, de fogalmam sincs mit mondtam, szerintem csak annyit hogy "anya megjött". Asszem otthon voltam pont, ha jól emlékszem, valami szünet volt vagy hétvége..
2013. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam, semlegesen fogadtam, bár nem vártam. Nem otthon jött meg hanem egy sokfős több napos erdei kiránduláson. Anyunak rögtön szóltam, hogy van egy kis gond, kéne azonnal betét. :D
2013. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem :). De jó neked. Nekem suliba jött meg,úgy kértem betétet :/
2013. ápr. 29. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Na 13 éves voltam és január 21 v 17én jött meg nem tudom pontosan :-D hát nem igazán örültem mert tudtam h csak egy nyűg lesz ez minden hónapban. Otthon jött meg de már suliba fájt a hasam elég szarul voltam :-S am reméltem h valami előharangozó és még egy darabik nem lesz de aztán nem igy történt xd
2013. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

16 éves voltam.

Hát,annyira nem örültem,mivel vérfóbiám van,de hamar meg lehet szokni.

Anyukámmal lakom,egyből odamentem hozzá.Szerintem csak annyit mondtam,hogy 'megjött'. Mivel anyum már nem menstruál,csak tisztasági betét volt otthon,éjszakára azt tettem be,és reggel elmentünk e.ü. betétet venni.

Otthon jött meg,este volt már.

2013. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

14 voltam, majdnem 2 hónap kellett volna, hogy 15 legyek. Hát örültem már, mert már szinte minden barátnőmnek megvolt, és anya folyton aggódott, hogy nincs. Csak anyának mondtam, és megkértem, hogy apunak ne mondja el. Előtte mondta, hogy majd orvoshoz kell mennem, jöttek az unokatesómék, és mikorra elmentek én már teljesen biztos voltam benne, hogy mi az. Szóltam anyának, hogy szerintem nem kell orvoshoz menni. Elküldött fürdeni, aztán adott betétet. Szerencsére itthon történt, már este volt.

A mi családunkba ilyen "örökös cucc" lehet, anya és a nővérem is 14 volt :D

2013. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

-júliusban töltöttem a 14-et és októberben jött meg,őszi szünet előtti 4 napos szünet első napján

- nem fogtam fel. nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. szeptemberben még azon témáztunk anyáékkal hogy valami nem stimmel velem,mert neki 13 évesen már megjött és rendes mellei voltak,nagyobb mint nekem most. apám annyit mondott hogy majd megjön 15 évesen. mondtam hogy nem,az nálam nem lenne normális mert már túl régóta serdülök ahhoz hogy 15 évesen jöjjön meg! el kell menni orvoshoz! jó. utána pár órával annyit mondtam,hogy á,az sem érdekel ha 16 évesen jön meg gyógyszerrel. nos,ezután úgy kb 3-4 hét múlva jött meg.

-persze hogy vártam,hiszen az orvos azt mondta hogy 12 éves koromtól bármikor megjöhet,de 13 évesen már tuti meglesz. nem lett igaza. persze nem ő tehet róla,mert velem volt a baj.szóval tudom,miért késett.

-otthon,éppen a barátnőmhöz készültem. délután 1 óra volt. nagy barna folt volt a bugyimon,beraktam betétet halál nyugodtan mert úgy gondoltam hogy biztos előjel.2 perc múlva már véres volt a betét.


nekem elég ciki volt,mert mindenki azt hitte hitte hogy nekem már 12-13 évesen megjött. nagyot is nézett az,aki megtudta hogy még nem. "még nem jött meg?! :o :s " és ez főleg azért volt ciki mert akkor jött meg pár hete először az egyik osztálytársamnak,aki igen fejletlen volt,13 éves volt,de idősebb 2 nappal. nagyon szarul éreztem magam emiatt.

aztán még volt az osztályban 3 lány,akinek nem jött meg.2 már kamuzta,de lebuktak. 1-t meg szimplán nem érdekelte a dolog,sőt,azt se tudta pontosan mi az,mert nem bírja az ilyen nőcis dolgokat(fiúnak kinéző leszbikus csaj).

szal nekem így történt valahogy.

2013. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes mindenki milyen jól emlékszik, én azt se tudom pontosan milyen nap volt, meg mit mondtam, meg anya hogy reagált....(első voltam)
2013. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bennem nagyon megmaradt,több helyre fel is jegyeztem a dátumot. mivel nem volt átlagos nap és hét(már előtte lévő hét is necces volt),ezért én életem végéig emlékezni fogok rá.
2013. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12 voltam 2 hónappal a 13. szülinapom előtt....egyik barátnőmmel mentünk épp budapestre.Ott is aludtam nálunk mert hajnalba indultunk .Mikor felkeltem reggel észrevettem a barnázáts akkor még nem tudtam mi az és csak sima tisz. betét volt nálam az is elfogyott.És mehettem pestre félig menstruálva
2013. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!