Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nektek megvan mit csináltok...

Ha nektek megvan mit csináltok tesiórán? 14/L

Figyelt kérdés
Nemrég jött meg az első éshát eddig csak betétet használok és felvagyok mentve tesióra alól, de nemtudom h kb mi a lenne anormális.Ti neketek ha megbvan akkor mit csináltok?? tampont hazsnálotok? az aelég? vagy nem tesiztek? Mégis mi van ilyenkor? gondolom h betétet nem igazán jo ilyenkor használi....fuu annyira nem vágom ezt, segítsetek már légyszi: /
2009. szept. 22. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nálunk nem nagyon van olyan, hogy egészségügyi probléma miatt felvagyunk mentve..:(


Én úgy szoktam, ha gyengébb a vérzés, akkor csak betét, de ha erősebb, akkor betét + tampon..és tesi után pedig a betétet kiveszem..

ha viszont tudom, hogy mit csinálunk órán, és nem nagy ördöngősség, akkor csak tampon:)


De legtöbben tampont használnak, mert arra esküdnek :)


De mondjuk én hosszu polóba tesizek..:D


16/L

2009. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tampon+ apró tisztasági betét. (ob normál).. azt felhelyezem, a bugyimba tezsek 1 nagyon vékony naturella beétet ha átázna már a tampon. tesi előtt cseréle, és még tesi utáni 1-2órát is kibírja (naptol függ, h hányadik). mindenkép probáld ki a tapont!:D tökjo:) de nehogy tesi előtt kedj el bénázni!:D gyakorolj sokat:D
2009. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is csak betétet használok és ugyanúgy tesizek(most kerültem új suliba szal itt nem tudom hogy hogy megy de a régiben hasizol alól felmentés járt)De szerintem szólj nyugodtan a tanárnak hogy megvan éshogy ha pl olyan van akkor azt nem szeretnéd csinálni nehogy vmi gáz legyen.De ha megnugtat szerintem nyugodtan használj tampont. 15/L
2009. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Na szóval igen, ismerős a helyzet :) Azt tudom tanácsolni, hogyha mondjuk nem az első vagy második napban vagy, próbálkozz meg a tampon használatával (óra előtt felhelyezed és ha nagyon mozgós óra volt, utána csere, ha lazább, akkor ráér 1-2 óra múlva) hidd el, sokkal jobb, mint a betét, mintha kb meg sem lenne :) :)

Én meg úgy voltam vele, ha pont a tesi napján jött meg, inkább felmentést kértem, egyrészt mert olyankor nem voltam túl jól, másrészt hogy az elázást elkerüljem, de utána kb a 3. naptól már tamponnal sima ügy volt.

2009. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tampont használok:))És versenyúszó vagyok és edzésen is azt használok:OB normal-t.
2009. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok miben kell tesizni? Nálunk anno még fehér póló, sötét alsó volt, és mivel fekete volt a nadrág, ezért ha véletlenül át is ázott nem látszott rajta egyáltalán :)
2009. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tampon + és rendesen tesizek. ha fáj a hasam erősítek, illetve tornánál a korlátot nem kell csinálnom ha megvan. tök egyszerű:) cserélsz egyet tesi előtti szünetben és kész.
2009. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
semmit. berakok egy tampont (AMÚGYIS azt hazsnálok) és mehet a tesióra minden gond nélkül.
2009. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk kötelező ekkor is a tesi óra nem menthetjük fel magunkat emiatt, esetleg könnyített tesit kapok/kapunk. Úszásom is van de ilyenkor teljesen egyértelmű nem kell úszni meg semmi. Betéttel is kilehet bírni a tesiórát nekem még nem volt gond vele. Kényelmetlen de kibírom. Tampont is ajánlom sokkal kényelmesebb és mint írták egy tisztasági betéttel tökéletes védelmet nyújt.
2009. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig tesizek. :) Betétet használok és az a jobb (nekem legalábbis) ha kicsit feszesebb nadrágban vagyok, így nem érzem azt hogy csúszkál. :)
2009. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!