Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan, és tesiórán ugrálun...

Ha megvan, és tesiórán ugrálunk? Többi lent)

Figyelt kérdés
tampont használok de félek, hogyha tesiórán ugrálunk, vagy valami, mert minket agyon szokott kínozni a tanár, mert nagyon bunkó, akkor sem állhatunk ki, ha megvan, akkor nem fog kicsúszni, vagy nem lesz belőle semmii?? :SS
2011. aug. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan tampont használj, ami nem silk touch, és akkor azért nem csúszik ki könnyen!
2011. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a tampon biztos nem fog kicsúszni, akkor se ha silk touch. :) Sőt, a betét se csúszna el, én ált. azt használok és simán sportolok azzal és tamponnal is. Ha nem fáj éppen a hasad, nem vagy rosszul, akkor nyugodtan tornázzál, csak jót tesz.
2011. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj nem fog kicsúszni! Ha erősebben megvan, használj tesi órára tampont is meg betétet is,akkor biztos nem fog átázni. ( a tanár meg szerintem egyáltalán nem bunkó,ez nem betegség,miért ne mozoghatnál vele!Gondolom anyukádat sem engedik haza a munkahelyéről, csak azért mert épp megvan neki!)
2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Jajj...én egyórás RR-t nyomok le vele, silk tocuh-csal..sőt 20 perc iszonyatdurva guggolásos, kitöréses combgyakorlatok, még soha nem csúszott ki.

Évek óta edzek Rékára, ha a tampon megtelt, akkor átáztam, de ennyi...

2011. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tampon nem csúszik csak úgy ki...Vicces is lenne :D

Akkor senki nem használna. Azért vannak a cuki kis medenceizmaink, hogy a megfelelő helyen tartsák. Kizárt, hogy kicsússzon...

2011. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
első vagyok: belőlem már csúszott ki silk touch, igaz nem cseréltem időben, és első nap voltam, de igenis ki tud jönni, pedig szűk vagyok, és kellőképp feltoltam, szóval a kérdező félelme nem alaptalan.
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát, akkor majd meglássuk, és reménykedünk.:DD köszönöm mindenkinek! :))
2011. aug. 19. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!