Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesiórán, hogy öltöztök át,...

Tesiórán, hogy öltöztök át, ha megvan?

Figyelt kérdés
Pont ma jött meg, legalább csütörtök, vagy péntekig meg lesz. Hogy öltözzek át? Vagy valami felmentést nem lehet kérni? Középsuliba most keztem.
2010. okt. 11. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Tesiórára bugyit nem szoktak váltani. Vagy attól félsz, hogy a lány osztálytársaid meglátják a betéted szárnyait? És akkor mi van? Ők is szokta menstruálni, sejteni fogják, hogy nem repülőszőnyeg van a bugyidban. Ha meg tampont használsz, végképp nem látszik, hogy menstruálsz-e.
2010. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a baj!
2010. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Mellesleg bemehetsz a wc-be, ha nagyon muszáj, öltözhetsz ott. Vagy vehetsz fel hosszú pólót, az alatt nem látszik, mi van a bugyiban.

De... mint a többiek mondták, mindenki menstruál, mindenki tudja, miről van szó.

2010. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felmentést nem lehet kérni? Eléggé görcsölök.
2010. okt. 11. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a tanárodon múlik. Nekem volt olyan tesitanárom, akinél még görcsölés nélkül sem kellett tornászni, ha valakinek megvolt, és bemondásra elhitte, meg olyan is, aki még rosszullét esetén is azzal jött, hogy majd a mozgástól elmúlik. Erre itt nem fog tudni neked hitelesen válaszolni senki, hacsak nem ugyanabba a suliba jár, és ugyanaz tanítja.
2010. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem kérdezd meg a tesitanárt, vagy irass felmentést az anyukáddal...
2010. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!