Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CSAJOK! Véleményeiteket...

CSAJOK! Véleményeiteket várom! Miket méricskéltek magatokon (és másokon), ha együtt vetkőztök/öltöztök? >>RÉSZLETEK!

Figyelt kérdés

Na halisztok! Segítsetek nekem, de őszintén plíz! :-)


Bár már kinőttem a méricskélős korszakból, de rengeteg itt a GyK-n is a kérdés a FÉRFIAK EGÉSZSÉGE témakörben, miszerint mi fiúk a saját és mások fütyeszének méreteit figyeljük, viszonyítgatjuk a sajátjainkhoz képest, tehát megmérjük a sajátunk hosszát és kerületét (egyesek még a vastagságát is X/Y-tengely mentén.


Az egyik ilyen kérdés komolyan elgondolkodtatott... Ti lányok, ha együtt vetkőztök,...

1.) Miket (mely testrészek, szervek formáját, paramétereit... mittomén... stb.) néz(i)tek meg a másik csajon, ill. viszonyítjátok a saját testetekhez/szerveitekhez, ha meztelenek ill. "majdnem" meztelenek vagytok?

2.) Mely testrészeiteket, külsőségeiteket (pl: mellbőség -- azt is hol, és hogyan? --, csípő, szőrzetnövekedés) méricskélitek szinte -- ha nem is -- állandóan, vagy elég gyakran?

3.) Nálatok melyik az az életkor, amikor majdnemhogy mániákusan viszonyítgatjátok, méricskélitek magatokat másokhoz? (Ne aggódjatok, nálunk fiúknál is van ilyen...)

4.) Szokta valaki a hüvelynyílását, hüvelymélységét is méregetni vhogy ill. vmivel? (Mittomén, ki milyen tág, milyen szűk... mégis hogy mekkora -- milyen hosszú ill. vastag -- péniszt képes magába befogadni?) Milyen módon és eszközzel, ha igen?

5.) Életkort írjatok!


Nno, tisztelt ifjú hölgyeim... tixtában vagyok kérdésem indiszkrét, esetenként bugyuta mivoltával, :-) éppen ezért várom tőletek CSAK AZ ŐSZINTE válaszokat! Éss mivel eme kérdésemet komoly szándékkal, okkal tettem fel, sokat segítetek nekem, ha a kielégítitek ezirányú kíváncsiságomat, tehát minden normális választ hálásan köszönök az erősebbik nem nevében! :-D


Mára pedig sok locsolót, és áldott húsvéti ünnepeket, boldog nyuszikat kívánok, minden hölgyeménynek!


2010. ápr. 5. 03:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sztem inkább téged kellene kivenni,a hüvely tágul hány éves vagy hogy nem tudtad?mérj le egy újszülött babát,az is kifér!Istenem...a másik meg az hogy én nem mérek semmit magamon?meg szerintem másnak is van jobb dolga mint méricskélni!más lányokat pedig nem nézek meg,mindenkit úgy fogadok el ahogy van!
2010. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kérdező egy kicsit furcsa kérdéseket tett fel, de egyáltalán nem alpári módon.Már jócskán túl vagyok a tini koron, de 15-17 évesen bizony irigy voltam azokra a lányokra, akiknek nagyobb volt a melle mint az enyém. Az alsó méricskélésről nem tudok nyilatkozni, mert azt ahogy megáldotta a természet nekem úgy maradt. Szerencsés alkat vagyok, de 18 évesen bizony 73 kiló voltam, és fél év alatt leadtam 13 kilót, és mostanra pedig tartom az 57 kg-os súlyomat. Persze abban az időben még nem volt ekkora kultusza a csonttá-bőrré aszalt kinézetnek, de mégis eldöntöttem lefogyok és meg is lett az eredménye. Ahogy teltek az évek gyermeket szültem, de nem változott az alakom, és terhességi csíkjaim sem lettek. Hozzáteszem, számomra egy embertársamat sem a külseje miatt ítélem, hanem mi van a fejében, és a szívében. Számomra lehet valaki kövér, sovány, alaktalan, vagy éppen cicababa kinézetű, ha kitudok vele jönni az az oké! A férfiakkal kapcsolatosan nem sok kapcsolatom volt, de ott sem az Adoniszokat kerestem, hanem az ápolt, humoros, és megértő embereket. Számomra az a legfontosabb, amikor a férjem 9 évi házasság után azt mondja, nekem te vagy a legszebb, nekem pedig ő a legaranyosabb ember.
2010. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval! Már miért lenne perverz kérdés?! Lehet hogy ezek igenis érdekelnek bizonyos embereket. És igenis, nincs olyan lány aki ne lett volna irigy valamelyik csinos lány ismerősére. Ez természetes dolog és hazudik aki az ellenkezőjét állítja.Én nem vagyok 100 kg és nem vagyok ronda, mégis voltak olyan lányok akikre szerettem volna hasonlítani. Na ez akkor szűnt meg amikor az első kapcsolatomban tudatosított a párom hogy neki én vagyok a legszebb. És ez tényleg így van, hogy aki szeretni fog az mindenhogyan szeretni fog, kicsi mellel, nagy mellel, vékonyan, kövéren. És nem fogja méricskélni semmimet sem. Normális kapcsolatban nem.
2010. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, tessék, én komolyan válaszolok neked :)


1.) max. a mellét, hogy csinibb-e, mint az enyém


2.)tudom, nehéz elhinni, de soha, semminket nem mértük össze sem az iskolában, sem a baráti körben, sem később a munkahelyemen.


3.)nem volt ilyen. De ahogy látom, a sok idióta reklám és tengerentúli filmszemét miatt a tinik betegesen próbálnak megfelelni egy bizonyos, általuk hitt "elvárásnak". Nagy kár.


4.) Idézlek: "Szokta valaki a hüvelynyílását, hüvelymélységét is méregetni vhogy ill. vmivel? (Mittomén, ki milyen tág, milyen szűk... mégis hogy mekkora -- milyen hosszú ill. vastag -- péniszt képes magába befogadni?) Milyen módon és eszközzel, ha igen?"


Ezen jót derültem! Hány éves lehetsz, ha még azt sem tudod, hogyan jön világra egy kisbaba??? Mit kellene ezen mérni?! Rugalmas, akkorára tágul, amekkorára kell! Ilyen marhaságot még nem is halottam! :)


5.) 40/anya, de azért még ifjú :)


Köszi a Húsvéti jókívánságokat, Neked pedig sok-sok piros csokitojást kívánok!

2010. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én meg férfi vagyok, és soha nem foglalkoztam senki másnak a péniszméretével, és a magamét is csak egyszer mértem meg 40 év alatt, de már azt is elfelejtettem, annyira nincs jelentősége. Csak hogy tudjad, nem mindenkinek ez a fontos az életében, ne általánosíts feleslegesen.
2010. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Sziaa :D 17 vok és úgy egy lány .


Szóval igen jóhogy nézegetjük.

Én mindig megnézem h annak a csajnak milyen a melle és milyen az enyém.

Akkor a hátsóját is , h jobb e mint az enyém.

Vagy ha meglátom h Úrisen ez nem szőrtelenít olyan helyeken ahol kéne magamban ledöbbenek és vágok fejeket. xD

Am a lányok azért nézik a csajokat, hogy megtudják jobban néznek e ki mint ők. Tátttö én is ha meglátom h ez csinosabb elkezdem magamba szépen szidni xD

De ha nem . akkor meg magamban azt mondom h nah ezaz .. jobb vok ez van xD :D

De ez ilyen hülye szokás.

Am hüvelyvizsgálatot nmem igazán xD

Bnőimmel hülyültünk már h hány cm nekik a kedvenc meg minden de ez nem olyan..A hüvely tágul a mértekekhez.

Egyik bnőm viszont azt mondja neki a 22 cm az igazi xD

nah remélem segített az én észrevételem:D

Boldog nyuszit mindnekinek.

2010. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én úgy az összképet szoktam megnézni,hogy mennyire megy a segge aránya a melléhez,jól néz e ki,de hogy magamhoz méregessem olyan még nem volt..nem méregetek magamhoz senkit..úgy valahogy elfogadom magamat és másokat is,mert nem csak az szép,akinek tökéletes csípője,cicje van...ezt csak a modellek ültetik az agyunkba..
2010. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Számítottam rá, hogy elsőre nem könnyen értik meg egyesek a kérdéseimet és azok indítékait, ezen felül elsietik a válaszadást, s nem olvassák végig a kérdéskifejtést, de örülök, hogy az eddigi hozzászólók zöme észrevette a szavak mögötti nemnegatív, nonperverz szándékomat, ezt köszönöm. :-)



@ 07:43-as

Rosszindulatodat visszautasítom! >:-O

Emellett azt hiszem, nem írtad volna le azt amit és abban a stílusban, ha vetted volna a fáradságot és elolvasod az alapkérdésem kifejtésében a 2. bekezdés első 6 szavát, ill. az utolsóelőtti bek. teljes első sorát....


@ 08:29

Magad vallottad be, hogy 1x te is lemérted a saját brédet, akkor ne meséld be nekem hogy 1x nem volt fontos a méret! Idézlek: "a magamét is csak egyszer mértem meg 40 év alatt," Villanykapcsoló elv alapján, a "MÉRTED?" kérdésre a válaszod: IGEN volt! A fiúk (SERDÜLŐK) zöme a saját bevallása szerint méri, ahogyan csinálnak eleinte mást is, ami kiverné itt a biztosítékot egyeseknél és OFF lenne, de a zöme igen csinálja, a kivétel pedig erősíti a szabályt.

Nyilatkozat előtt neked is ajánlom, legközelebb OLVASD EL MÉG1x az alapkérdés kifejtését!



@ 13:21-es hszóló és a 08:05-ös 40/anyuka

Nagyon jól ráhibáztál a kérdésem egyik alapindítékára! :-)

A serdülő fiúk ZÖMÉT annyira foglalkoztatja a méricskélés, hogy egyenesen sztereotípiákat kreálnak, lelki dilemmát okoznak belőle saját maguknak, csak mert nem olyan nagy/kicsi nekik mint a másiké, vagyis kilógnak az átlagból. Sokunk (segítők) kényszerülünk kibogozni ezt náluk, hogy a funkció, a működőképesség a fontos, nem a kinézete a dákónak, nekem is ez a véleményem. A túl sok RTL-Klub meg az egyéb szennysajtó a szájára veszi a legintimebb dolgokat is, aztán a gyerek tanulja meg a "jómodort" alapszinten, s társaságban egyaránt...


@ 10:58-as hszóló és a 08:05-ös 40/anyuka

A fiúk is hasonló okok miatt csinálják ezt, és mivel mindkét nem vmilyen szinten egyforma bizonyos nemi szervekkel rendelkezett magzati korban, amik aztán mindkét nemnél másként fejlődtek ki, így a tulajdonságok, nemi jellegek is másképp alakultak ki, igaz, sok a hasonlóság.

A kérdésem második alapindítékát ti találtátok el! :-) Volt egy kérdés a férfiaknál, ahol a méret odalenn 1űen túl nagy volt, ez indította el a kérdőjeleket nálatok csajoknál.

A hüvelyvizsgálatot azért gtam, hátha. Nem tudhatom. Logikusnak tűnt, miszerint ha mi fiúk serdülőként a kiállót mértük, akkor ti talán a magzati korban befelé nőtt csatorna hosszára is kíváncsiak vagytok. 40/anya nagyon jól tudom, hogyan keletkezik és születik a gyerek, és hogy a méhnyak, méhszáj kitágul de mivel nem nő vagyok, nem ismerem a szempontjaitokat, nem tudhattam, ezért vettem a bátorságot, és kérdeztem meg tőletek: MIKET NÉZTEK MEG, MÉRICSKÉLTEK MÁSOKON MAGATOKHOZ KÉPEST?



Még vmi.

Úgy vagyok vele, hogy egy nő ne legyen csontsovány, anorex. A szép természetes, kellően telt női idomokat, formákat, testet szeretem, alkatilag közép alatt egy picivel. Ezek az én szempontjaim, én ezt nézem egy ifjú hölgyön, ha megakasztja a szemem külső, de főleg belső, lelki szépségével.



Köszönöm az eddigi építő jellegű hozzászólásokat! :-)

VÁROM A TÖBBIEK VÉLEMÉNYÉT, GONDOLATAIT, TAPASZTALATAIT IS!

2010. ápr. 5. 15:00
 9/18 A kérdező kommentje:

Látom, lesznek itt még primitív emberek... akiknek nem kéne megszólalniuk... uakkor nem is tudnak olvasni...


De ha egy előre beharangozott indiszkrét kérdéssel perverz disznó lennék... sztem nem vállalnám fel kérdéseimet mások előtt tiszta lelkiismerettel a kérdéskifejtésben.

Hát igen,... hallgatni tudnotok kéne...



És most komoly válaszokat kérnék, nem beszólásokat...

2010. ápr. 5. 23:00
 10/18 anonim válasza:

én a 10: 58 as voltam :D

örülök ha segített. :D Jó fej srác vagy te ;)

és nem butaság amit kérdeztél:D

Nah további sok sikert :D Kíváncsi vok a fejleményekre :D

2010. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!