Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CSAJOK! Véleményeiteket...

CSAJOK! Véleményeiteket várom! Miket méricskéltek magatokon (és másokon), ha együtt vetkőztök/öltöztök? >>RÉSZLETEK!

Figyelt kérdés

Na halisztok! Segítsetek nekem, de őszintén plíz! :-)


Bár már kinőttem a méricskélős korszakból, de rengeteg itt a GyK-n is a kérdés a FÉRFIAK EGÉSZSÉGE témakörben, miszerint mi fiúk a saját és mások fütyeszének méreteit figyeljük, viszonyítgatjuk a sajátjainkhoz képest, tehát megmérjük a sajátunk hosszát és kerületét (egyesek még a vastagságát is X/Y-tengely mentén.


Az egyik ilyen kérdés komolyan elgondolkodtatott... Ti lányok, ha együtt vetkőztök,...

1.) Miket (mely testrészek, szervek formáját, paramétereit... mittomén... stb.) néz(i)tek meg a másik csajon, ill. viszonyítjátok a saját testetekhez/szerveitekhez, ha meztelenek ill. "majdnem" meztelenek vagytok?

2.) Mely testrészeiteket, külsőségeiteket (pl: mellbőség -- azt is hol, és hogyan? --, csípő, szőrzetnövekedés) méricskélitek szinte -- ha nem is -- állandóan, vagy elég gyakran?

3.) Nálatok melyik az az életkor, amikor majdnemhogy mániákusan viszonyítgatjátok, méricskélitek magatokat másokhoz? (Ne aggódjatok, nálunk fiúknál is van ilyen...)

4.) Szokta valaki a hüvelynyílását, hüvelymélységét is méregetni vhogy ill. vmivel? (Mittomén, ki milyen tág, milyen szűk... mégis hogy mekkora -- milyen hosszú ill. vastag -- péniszt képes magába befogadni?) Milyen módon és eszközzel, ha igen?

5.) Életkort írjatok!


Nno, tisztelt ifjú hölgyeim... tixtában vagyok kérdésem indiszkrét, esetenként bugyuta mivoltával, :-) éppen ezért várom tőletek CSAK AZ ŐSZINTE válaszokat! Éss mivel eme kérdésemet komoly szándékkal, okkal tettem fel, sokat segítetek nekem, ha a kielégítitek ezirányú kíváncsiságomat, tehát minden normális választ hálásan köszönök az erősebbik nem nevében! :-D


Mára pedig sok locsolót, és áldott húsvéti ünnepeket, boldog nyuszikat kívánok, minden hölgyeménynek!


2010. ápr. 5. 03:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi 10:58-as! Végre ismét egy olyan, aki tovább is lát az orránál!

Kár, hogy egyes értetlen emberek a saját hülyeségeikkel vannak elfoglalva, és leragadtak ott, hogy indiszkrét a kérdés ahelyett, hogy megnéznék, mi van a kérdés mögött.


Előre jeleztem úgy glom udvariasan: Indiszkrét a kérdés. Válaszolni tehát nem kötelező.


Aki nem akar építőleg hozzászólni, az ne is szóljon be! CSAK normális válaszokat kérek és csak értelmes hölgyektől! Ez olyan nehéz?

2010. ápr. 6. 02:41
 12/18 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok de még mindig hasonlítgatom magam más lányokhoz. megnézem a mellét, a fenekét, az alakját, smink (bár néha jókat derülök, am én nem nagyon festem magam, vagy ha igen akkoris csak szolídan) hogy van felöltözve (alakjának megfelelően-e). hüvelyt felesleges mérni hiszen igencsak tágulékony dologról van szó.
2010. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem mérítcskélek és nem is mérícskéltem,a legtöbb lány ismerősőm se,persze a szépet,vagy az eltérőt akaratlanul is észre veszi az ember,de ilyen nem igazán volt sulis koromban,max. ha valaki nagyon kövér volt,vagy tök csupasz,bár fiúkkal ellentétben a kisnövésű lányoknál csak kevés van aki lemaradna a fizikális fejlődésben.Szóval nem igazán volt nálunk ilyen.Fiúknál ez meg már az első olimpiákra vissza lehet vezetni,gondolj bele csak pasik vehetek részt,meztelenül vetélkedtek és írták is hogy ilyenkor mérícskélték egymást,vagy vedd a spártai katonákat,ha nem volt nő,akkor gyakaran egymással megoldották a dolgokat,vagy nézd a magunknak felállított fallosz szobrok,valahogyan ez bennük van.


Szerintem nincs semmi baj a kérdéseddel,de tényleg ilyen modellekkel,playboy lányokkal bombázzák a fiatalokat és a gyerek,fiatal tud a legkegyetlenebb lenni a másikkal ezért is alakul ki ennyi szorongás.


Én sajnos alapból csúnya vagyok,rettentő sokat bántottak,de másokat nem stirültem,csak arra vágytam,bárcsak szebb lennék,mindenki szebb,jobb akarna lenni.

2010. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én se mérícskéltem,tök normálisan fejlődtem,sőt a mensim 1-2 évvel előbb jött meg a többinél 11 évesen és én adtam a tanácsokat,szerintem akik le vannak maradva a fejlődésben azokat érdekli jobban a dolog,a fiúkkal ez jobban érdekli,nálunk még olyan is volt az osztályba hogy a bravo újságban volt 2 meztelen kép és a srác mégis a pasit stirülte,pedig ne is modjam még 8.-ba is csupi volt,ti szeretek a méretekkel is kamuzni,de nem tudom mire jó,a csajok úgyis tudják hogy hazugság.


Egyébként én alapból szégyenlős vagyok,szóval tök gyorsan szoktam öltözni-vetközni.Ha kicsi lett volna a mellem,vagy nem is lett volna akkor biztos érdekelt volna,illetve nagyobbat akartam volna.

2010. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1.: Úgy általában az összképet, ha valami kirívó (pl. nagy a melle, vagy formás a feneke, szép a dekoltázsa, lapos a hasa, szép az arca, szép a bőre, jók a körmei stb), az egyből feltűnik és ilyenkor automatikusan összehasonlítjuk a sajátunkéval... és persze felsóhajtunk (magunkban), hogy "de jó neki", ellenkező esetben pedig "de jó nekünk"... :)


2.: Én nem szoktam méricskélni. Az egyből feltűnik, ha valaki nem szőrteleníti magát olyan helyen, ahol szerintem kellene...


3.: Nálam 14-17 éves korom körül volt ilyen, szerintem legtöbbünknél ez az az időszak, amikor "mindenkinek meg akarunk felelni" (persze elsősorban minél több srácnak :))


4.: Nem.


5.: 22/L


Köszi a jókívánságot! (Sajna dolgoztam) Remélem neked jól telt.

2010. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

én 15 vagyok.

amig nem volt barátom (sőt még néha most is) megnéztem az öltözöben a lányok mellét hogy én hozzájuk képest vagy ponthogy azzal szemben milyet szeretnék. de nálunk nemigazán volt ilyen versengés hogy kinek nagyobb stb...


akkor én soha nem akartam látni az osztálytársaim nemiszervét az tuti.


a feneküket megnéztem hogy milyen persze nem ferde hajlamból de csalódtam és arra jutottam hogy inkább jobb ugy az enyém ahogy van. mindig csak viszonyitási alapként.


ezt a tág nem tág dolgot már elmondták előttem. azt meg nem értem hogy hogy érted hogy milyen hosszu? hogy ki tud e jönni a számon avgymi???:D


az hogy a mellbőséget hogy mérem meg az annyi hogy körültekerem egy mérőszalagga. és egy lánynak ugy mérem meg a mellbőségét hogy ránézek ( mm annak akiét méregetem:D )

ja és amit egy lányon megnézek hogy milyen a lába. arra vagyok irigy. mint lány.

2010. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem nézegettem és nézegetek senkit,de persze a szépet és a csúnyát is észre veszem,vagy ha kirivóan nagy a melle valakinek.De tényleg arra sose voltam kíváncsi hogy alsónemű nélkül hogy néz ki a másik,az nagyon nagy túlzás lenne.
2010. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs baj a kérdéseddel,szerintem a többség nem mérítcskél inkább összképet nézi és összehasonlíja magával.
2010. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!