Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináltok ha nagyon fel...

Mit csináltok ha nagyon fel vagytok fázva?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon felfáztam, ilyenkor sok teát iszok, csak az a baj hogy éjjel 2-szer bepisiltem (23/L)és ma reggel is fogmosás közben csak hirtelen megindult. Nem tudom hogy a sok tea miatt van, de muszáj valamit csináljak, ebédre jönnek hozzánk valakik, arra gondoltam hogy bepelenkázom magam inkább minthogy mindenki előtt leégjek. Van valami trükkötök ilyen helyzetre (nincs ithon sem Tena betét sem ilyesmi és nem is akarok venni), mit csináljak ?
2011. jan. 22. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Az viszont nagyon jó ha sokat iszol, de az orvost ne hagyd ki. És ami a legfontosabb, ha véletlenül bepisilsz, soha ne szégyelld magad, mert nem tehetsz róla!
2011. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pedig átmeneti megoldásnak a pelenka jöhet szóba.
2011. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az egész kijön, vagy csak becsurran?
2011. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd le az összejövetelt és hivatkozz arra, hogy beteg vagy! Én biztos ezt tenném, mert ha szenvedsz ettől a problémától, nem fogod élvezni. És persze irány az orvos, mert sokkal komolyabb bajod is lehet később! Szerezz be tőzegáfonyát is, ez sokat segíthet. Ajánlom a Highland Clearly Cranberry nevű készítményét. Írtad, hogy Tenát nem akarsz, de végső megoldásként megfontolandó...
2011. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán orvoshoz kellene fáradni! Ügyelet szeretettel fogad hétvégén is. Antibiotikumot kell szedni.
2011. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!