Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék ebben az esetben?...

Mit tehetnék ebben az esetben? Nők/lányok, Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

A következő a helyzetem. Szűz vagyok még, de van egy komolyabb barátom, akivel már már kezdünk eljutni a pettinghez és a szexhez, de még nem engedtem Neki, hogy belenyúljon a bugyimba, mert nagyon erősen fém allergiás vagyok, és akárhol borotválkozok csupa kiütés leszek mindenhol, így lábamat, hónaljamat, bikinivonalamat epilátorral oldom meg, de a nemi szervemen nem tudom, hogy hogyan tudnám megoldani. Próbálkoztam epilátorral, de nagyon fájt, szőrbenövés lett belölle, meg ronda piros sebek/hegek amik nem igazán néznek ki jól. Szóval a kérdésem a következő: Mivel/hogyan tudnék ott lennt szőrteleníteni úgy, hogy elkerüljem a kiütéseket/sebeket?

Van valakinek hasonló pronlémája? Hogyan oldjátok meg?


2011. szept. 7. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szőrtelenits. Magyarázd el az allergiádot. Inkább szőrös legyél mint sebes.
2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél veet szőrtelenítőkrémet, ahhoz ha jól tudom műanyag "borotvát" adnak!
2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg gyantáztasd le kozmetikussal...én ezt csinálnám
2011. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a partnereddel. Nekem is gondjaim vannak a szőrtelenítéssel, de szerencsére a barátom nem várja el,hogy csupasz legyek. Neki megfelel a fazonírozott, rövidre vágott.
2011. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a barátoddal beszéld meg. De ha mindenképp szőrteleníteni akarsz, akkor szőrtelenítő krémet ajánlom. Nem a legjobb, de neked a legjobb lehetőség.
2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadja el úgy a puncidat ahogy van, akkor meg sem érdemel Téged!
2011. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!