Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13-14 éves lányok szeretitek...

13-14 éves lányok szeretitek használni a betétet :?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 23:17
 1/7 anonim válasza:
21%
minden vágyunk:3
2012. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A bankbetétet? Azt igen!
2012. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát ömmm szeerintem ez hülye kérdés...
2012. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem senki nem szereti használni, csak sajnos muszáj.
2012. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utálom, kényelmetlen és nem higiénikus a vérben ázni. Tampont használok 12 éves korom óta.
2012. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

nekem jó,csak az zavar benne ha tesin látszik-e vagy sem(cicanadrágban tesizek,szerencsére hosszú póló).

am nincs nagyon problémám vele,csak olyan sűrűn kell cserélnem,hogy a készletemet teljesen elhasználom és még anyáéból is kell vennem sokat :Đ

na meg attól plafonra tudok mászni,amikor este vastagat és hosszút teszek be,de alvás közben valahogy így is sikerül hátra folynia,a bugyim is véres lesz egy picit,meg még az egész betét olyan,mintha bef0stam volna..

14L

2012. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utáltam, ezért nyár elején (vagy előző nyáron, már nem tudom ^^") áttértem tamponra. 14/L
2012. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!