Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek az elsőtől. Normális?

Félek az elsőtől. Normális?

Figyelt kérdés

a barátom már nem szűz..és én félek..nem magától a szextől..hanem hogy pl:fogazok.nem megy rendesen el.nem tetszek neki úgy..


ti is tapasztaltatok már ilyet?


normális válaszokat légyszíves


2012. nov. 19. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha félsz akkor nem vagy elég érett. Ha az lennél akkor nem gondolkoznál ezen, egyszerűen csak történnének a dolgok...

23l

2012. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg egy fikarcnyit is félsz, addig semmi szexuális dolog ne legyen köztetek!!!!
2012. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát attól szorongasz, hogy a párodnak nem okozol elég örömet! Ezen a "fogazáson" elgondolkodtam... normális, szerető párkapcsolatban, ahol a szex mellett az érzelmek is fontosak, egy férfi mindent megtesz azért, hogy a nő, aki először hál vele a lehető legjobban érezze magát.. Nekem az az érzésem, hogy a párod önző lehet az ágyban és kihasznál téged, a tapasztalatlanságodat.

A közösülésen kívül még számtalan módja van az örömszerzésnek, mindenkinek más okoz élvezetet, ezt pedig meg kell egymással beszélnetek. Akár együttlét közben is suttogva, figyelmesen.

Ha ez a srác igazán szeret téged, akkor elhiteti veled, hogy királynő vagy. És, mint írtam, nekem egyáltalán nem ez az érzésem az írásod alapján...

visszagondolván a kamasz koromra, én akkor szorongtam ennyire , amikor valamiért bizonyítanom kellett a másiknak...

2012. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!