Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek az elsőtől. Mit tegyek?

Félek az elsőtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal, már láttuk egymás nemi szervét, de félek lefeküdni vele :S Kívánom, csak kezdeményezni nem merek, amikor meg ő akart kezdeni, mindíg megvolt a menzeszem, és emiatt visszautasítottam és megunta. Mit tegyek?
2012. aug. 28. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szólj neki, hogy most nincs mikulás...
2012. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Imádkozz.
2012. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A barátod csak havonta 1x próbálkozik? És nem tudja, hogy az csak egy hétig tart? Miért nem jut eszébe, hogy ja akár el is múlhatott neki, nem egy hónap múlva próbálkozok megint ? Tán hülye?


Na jó, nem akarlak én bántani, de hát szerintem ezt nem kell erőltetni, ha csókolóztok, egyszer úgyis jön magától a többi.

2012. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szólj neki h már lehet ha akarja, de ha félsz meg ennyire nem alakul úgy a helyzet akkor lehet még nem kellene, hány évesek vagytok?
2012. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nem nem hülye, sajnos távkapcsolatban élünk, és ritkán tudunk találkozni, és akkor is szülők társaságában vagyunk, ha meg egyedül vagyunk mindig van olyan "mázlim" hogy akkor van meg -.- ő 17 én 16, de nekem már az összes barátnőm és az ő haverjai és rég elvesztették a szüzességüket (nem azért akarok, csak hogy nem korai ez ahol én lakok)
2012. aug. 28. 23:04
 6/9 mpecsa válasza:

Az összes barátnő és a haverok egy része biztos szűz még, csak kamuznak, ebben a korban ez szokás ezen a téren, ugyanis presztízskérdést csinálnak belőle. Úgyhogy akármilyen jó cimborák, nem feltétlen kell elhinni.

Sajna a távkapcsolat már csak ilyen. Ha félsz kezdeményezni, próbáld meg kideríteni az okát !

2012. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sajnos má már divat 14-15 évesen elveszteni...

Tehát nem meglepő, hogy körülötte ezt beszélik... De szerintem, ha nem kívánod annyira, várhatsz vele még...

27/F

2012. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na hát egyszer táncsak találtok egy időpontot, amikor egyedül vagytok, és nincs meg :)
2012. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát már 1-2 ismerősünk kért tőlünk gumit (van nálunk mindig két doboz, és ha nekik elfogy kérnek tőlünk) úgyhogy tuti nem szüzek :) amúgy köszi.
2012. aug. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!