Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek az elsőtöl! Mit tegyek?

Félek az elsőtöl! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben töltöm a 16 ot és van egy 19 éves barátom 3 hónapja! Nagyon szeretem őt és tudom hogy Ő is engem. Aztán az egyik este amikor náluk voltunk nem volt otthol senki csak mi és majdnem megtörtént...akarom és vágyok rá... de félek.. mit tegyek? 16/L
2012. júl. 23. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Miért félsz? Semmi okod rá,és csak magadnak teszel rosszat...jó lesz,hidd el
2012. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

16 évesen naívság azt hinni, hogy a 19éves fiú "szeret"...meg akar d*gni, és ennyi (+szerethet is, de első az ösztönök).


Nincs ezzel semmi baj...ha Te is akarod, ne félj tőle. Nyilván az első rossz érzésnél azonnal le is állítod....csak ne légy hülye, és ott és akkor tényleg állítsd is le..., és ne folytasd, csak azért, hogy neki megfelelj!!!!

2012. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Félsz?? Megoldás: 1 feles kísérő 4-5 üveg sör :))

Viccet félre téve ha szerelmesek vagytok akkor nem történhet semmi baj! Attól meg hogy fájni fog ne izgulj mert ha nagyon rágörcsölsz na akkor lesz rossz.. Tehát nyugalom és ne a félelem hajtson hanem a vágy :)

2012. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed az első alkalom mindig nehéz, de ha jól kezelitek akkor minden rendben lesz. Későbbiekben pedig már jó lesz tényleg. Sok sikert neked.
2012. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha félsz csukd be a szemed, az segit.
2012. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hova sietsz ? Még 16 éves sem vagy. 3 hónap alatt megismerted annyira a barátodat, hogy máris lefeküdj vele, tudva, hogy valószínűleg nem ő lesz a végállomás ?
2012. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kezdd a másodikkal! :)
2012. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mi a barátommal árpilisba feküdtünk le egymással először én már annyira megbízok benne,hogy egyáltalán nem féltem. Nem is értem mások mitől félnek? .. Bízni kéne egymásban. Kicsit izgultam persze,de az normális. Amúgy ne aggódj majd segít neked gondolom már nem szűz. Nem tudod elrontani..Nekem kicsit fájt,de egyáltalán nem véreztem..
2012. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az elsőtől nem kell félned, ő már halott..a második és harmadik is, de a negyedik túlélte, tőle tarthatsz
2012. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne félj! :) Én is féltem az elsőtől, kb. 2 hete volt! Igaz, nagyon fájt és véreztem is, de MEGÉRTE! Nagyon jó dolog, el nem tudod képzelni utána milyen jó érzés lesz! Csak NE FÉLJ, mert úgy rosszabb lesz, hidd el!

De nehogy azt hidd, hogy én nem féltem. ;) Én is nagyon féltem, de utána már jöttem nem kell, nem szabad, NINCS MIÉRT! :)

2012. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!