Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztát talált nálam a doki!...

Cisztát talált nálam a doki! Elfog múlni? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy 1 hónap múlva ha a havim elmúlt, menjek vissza és ha nem múlik el akkor megbeszéljük mi lesz. Addig meleget tegyek a hasamra és nézzem van e lázam. De egyébként semmi bajom, néha fájt a hasam és ennyi. Szerintetek felszívódik magától? volt valakinek ilyen? én úgy megijedtem :( 25 vagyok és semmi bajom nem volt eddig....


Ez van a leletemen: echomentes képlet látszik, melyen belül 2,7 X 1,9 cm echodus is látható. b.ov. 3,2 x 2,2cm. Diagnosis: Cysta ov. l.d.

(az utóbbi b.ov nem tudom mit jelent...)



2012. szept. 25. 13:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ÁÁ nagyon parázok.... hát nem lehetett túl kellemes neked...2 hónap felépülés, húú az jó sok. Most a munkahelyem jutott eszembe ahol még csak pár hónapja vagyok és ha ilyen hosszú időre mennék táppénzre netán, hát....lehet annyi lenne a nehezen talált munkámnak...remélem így lesz...de már csak ha eszembe jut hogy ott van a ciszta olyan rossz kedvem lesz...
2012. okt. 1. 13:31
 12/18 anonim ***** válasza:
6. vagyok, engem is műtöttek a cisztámmal. Egy hetet voltam bent a kórházba, 10 napig voltak bent a varratok. Varratszedés után már nem volt gondom. Laparoszkópiás műtétem volt.
2012. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
én azt olvastam mindenhol hogy laparoszkópiás műtétnél 3 nap kórház van...és altattak?
2012. okt. 1. 16:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem dermoid cisztám van, ami azt jelenti,hogy szilárd anyag van benne (haj,fogak stb.) és még a magzati korból maradt ott.Nekem is fáj néha szex közben,egyéb panaszom nincs.Csütörtökön fognak műteni,elvileg 2 éjszakát kell majd bent feküdnöm és laparoszkópiával végzik.

A b.ov. azt jelenti,hogy bal ovarium (petefészek).Az én leletemben is szerepel ez a rövidítés :)

Ha dermoid cisztád van az nem fog elmúlni magától,de ha folyadékkal teli akkor a menstruáció során elmúlhat.

2012. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! nekem azt mondta a doki, hogy folyadékkal teli cisztám van. Szorítok neked a műtéthez! én még a műtét gondolatától is rosszul leszek...
2012. okt. 1. 19:27
 16/18 A kérdező kommentje:
ma voltam dokinál a ciszta kisebb lett 5 cm helyett már csak 1,5 x 1,7 cm. nem is kell már vissza menni csak ha panasz van. azt mondta el fog múlni.
2012. okt. 16. 13:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Juhé!!!!! szuper!
2012. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:) megkönnyebbültem nagyon, hogy ilyen kicsi lett 1 hónap alatt :) remélem végleg elmúlik.
2012. okt. 16. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!