Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem, holnap doki, de...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Megijedtem, holnap doki, de addig is vki tud okosat mondani?

Figyelt kérdés

Most szeretkeztünk a párommal, nem durván, csak ahogy eddig is a terhesség alatt. Utána vettük észre vérzek. Nem nagyon, de megijedtem... Nem görcsölök, baba is mozgolódik. A vér lehet hogy azért tűnt többnek mert nem védekeztünk. Fekszem, pihenek, holnap délelőtt doki. Egy hajszálér lehet?

24 hetes


2010. okt. 13. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen,lehet érzékenyebb vagy mostmár,és megsérültél,vagy nem voltál elég nedve,de 100 oka lehet.Pihizgess,kapj be 2 magneb6-ot,és holnap doki,de semmi baj nem lesz,ne aggódj.Azért feltétlenül írj.
2010. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodj meg,az nem jó ha idegeskedsz,normális is lehet,hogy vérzel,miután megrepedhet a hüvely bemenet,nekem is volt ilyen,de azért nem árt ha mondod a dokinak,és megvizsgál.

Üdv. 33hetes.km

2010. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Feküdj le és figyeljed,hogy vérzel e tovább,és ha igen akkor a biztonság kedvéért menjetek be az ügyeletre.
2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még mindig vérzel?
2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én biztos nem pihennék otthon,hanem bemennék a dokihoz.

Egyáltalán nem normális ha vérzel.Lehet olyan oka ami nem olyan súlyos,de ezt inkább a doki mondja ki ne itt pár ismeretlen.

2010. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rózsaszín folyás van még. Kicsi csak. Azért macera a doki mert külföldön lakunk, holnap megyünk az itteni nődokihoz először. A nyelvtudásunk nem a legjobb...
2010. okt. 13. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát az rossz,ha nem tudsz rögtön menni,de remélem nem lesz baj.

Figyeld tovább,nem görcsölsz-e és mozog e a baba továbbra is.

Minden jót.

2010. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha csak rózsaszínes, nem erős vér színű, akkor tuti csak a hüvelyed sérült meg, egy ér vagy valami, biztos nem lesz gond!Pihizz holnapig:)

Nekem a vizsgálat után volt ilyen rózsaszínes folyásom.A védőnőm is mondta, hogy sokkal vérdúsabb ott az érhálózat ilyenkor, simán lehet hogy megpattan.

2010. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, holnap írok mi volt.
2010. okt. 13. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Szió!El ne felejts hírt adni magatokról,de remélem minden rendben.
2010. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!