Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap lennék 6 hetes terhes....

Holnap lennék 6 hetes terhes. Kb. egy órája nagyon el kezdett szurkálni a hasam alja egészen lent, azóta sem hagyta abba. Nagyon megíjedtem, lehet nem marad meg a babám?

Figyelt kérdés
Mély szúrásokat érzek folyamatosan, görcsöl is a hasa. A hasam már a nemvárt menses előtt is görcsölt, nem gondoltam, hogy terhes vagyok, úgy éreztem mindjárt megjön, és ez azóta is tart. Olvastam, hogy ez normális, viszont a hasszurkálástól nagyon megíjedtem, ülni is alíg bírok. Mit tegyek? Lehet nem marad meg a babám? Vagy normális ez az érzés? Kérlek segítsetek, nagyon félek!
2008. máj. 21. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szia szerintem pihenj le sürgőssen és ha van akkor magnéziumot vegyél be várj egy picit ha nem mullik irány a korház attól bajod nem lehet ha egy orvos lát.De nekem is voltak ilyenek és mikor lepihentem elmult.Szorítok neked üdv
2008. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előszőr is nyugodj meg! Ne stresszeld magad ezen , mert az sem tesz jót. Pihenj le! Ne nagyon emelgess semmit! Nem hiszem hogy baj van, nekem is görcsölt eleinte, azt hittem meg fog jönni, közben csak terhes voltam. De nem tudhatom mit érzel mennyire fáj, mennyire normális, ugyhogy holnap menj el egy dokihoz a biztonság kedvéért, hogy megnyugodj.
2008. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a magnéziumot!

Nekem is voltak szurkálások, hogy oda is kaptam, összegörnyedtem..., de ezek max 10 mp-ig tartottak, nem tovább...

Ha elérhető közelségben van a doki, vagy vmi ambullancia, nem árt ha még most elmész! Kapsz gyógyszert, és megnyugszol, hogy megtetted, amit tehettél! Ez a legfontosabb.

Minden jót!

8 hetes kismama

2008. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, azt én sem tudhatom hogy mennyire erős fájdalmaid vannak, de a terhességem elején nekem is sokszor szúrkált a hasamalja, a védőnőm azt mondta akkor hogy a hormonváltozások miatt van, és a petefészek fáj ilyenkor mivel egész más hormonok termelődnek ilyenkor mint mensikor, csak van aki kevésbbé érzi, ill. a méh növekedése is fájhat, én minden egyes nagyobbmérvű növekedést fájdalomként éltem át, nyugi biztos minden rendben lesz.
2008. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkált az elején, de pár nap múlva elmúlt. Azt mondták, hogy a pete beágyazódásától van. Reméljük nálad is éppen ez történik. Vigyázz magadra, pihenj le!!!
2008. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hetesen görcsölt be a hasam, aztán elkezdtem barnázni, elmentem a kórházba, megállapították, hogy hematómám van a méhlepényen! Nagyon megijedtem! A barnázás eltartott a 19. hétig. Most 15 hetes a babám és gyönyörű gyermek!

Szerintem menj el orvoshoz, az nem ártat és legalább megnyugszol!

2008. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos már hajnalban erre az érzésre ébredtem, de nem olyan erőteljes, mint tegnap. Megpróbálok ma mindenképp elmenni dokihoz, egyébként csak hétfőre vár. De nagyon rossz érzésem van, nagyon félek. Vérezni nem véreztem, de érzem, hogy nincs minden rendben.
2008. máj. 22. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz,de ne izgulj.Nekem rendszeresen szúrkált,de a barátnőm aki már többször volt terhes magnyugtatott.Amíg nem görcsölsz és vérzel addig normális.36 hetes kismama
2008. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!