Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem. Doki...

Nagyon megijedtem. Doki rámijesztett. Pedig amugy is rémült voltam. Baj lesz belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok próbálok mindent leirni.Légyszi segitsetek nekem..

Tegnap éjjel kicsit véreztem nem volt tűz piros vér csak rózsaszines nem darabos meg ilyesmi.Nem görcsöltem.Utánna átment barnába.És tegnap délutántól pedig olyan mikor mákszemek jönnének ki belőlem persze nagyon kicsi csak ha pisilek és akkor sem mindig.De nagyon kétségbe vagyok esve.Tegnap persze az első a doki volt akit meglátogattam igaz nem a sajátom vele csak telon beszéltem ő mondta menjek be hozzá ultrahangra megnézzük mizus van.De mivel nagyon megijedtem mondtam hogy elmegyek ide ami közelebb van /vidéken vagyok/nehogy valami baj legyen.Na el is mentem a doki tök bunkó volt legalábbis sztem.Nem megnyugtatott hanem inkább olyan ideges lettem azóta is csak szinte sirok.Leirom miket mondott hogy neki ez a baba nem tetszik és nem ez lesz az a baba akit megszülök stb a többire nem emlékszek mert azt hittem elájulok és azt is mondta hogy kissebb.10 hetes vagyok ő 9 nek irt ezek az adatok./uterus átm 91x79 mm,gs 36mm crl 22 mm szivműk kimutatható.chorion phondosumban 10x14 mm es hematoma láthato.grav s 9 tollal még oda irta ab imm kiskönyvbe pedig azt irta: kis vérzés c2000 uh/szoval nagyon szmoruan jöttem el tőle.Felhivtam a dokimat hogy mit mondott mondta hogy nyugodjak meg valakinek 2x ekkora a sebe és mégis egészséges babát szült.De hétfőn megyek csak hozzá addig én megörülök.Kérlek irjatok nekem szerintetek mi lesz most a babámmal??Nagyon kétségbe vagyok esve ja gyógyszert nem irt fel azt mondta ilyenkor 12 hét előtt nem szoktak mert bármikor elmehet a baba és akkor nem egészséges nem kell erőltetni szedjek vitamint /azt amugy is szedek/és csak annyit mondott hogy pihenjek de ha akar a baba ugyis elmegy ha akar..szoval tök nyugodt vagyok..:-(( életemben nem voltam még ennyire elkeseredve nem tudom mit csináljak...enél többet mit tudok ????Köszi a segitséget és a véleményeket előre is..


2009. júl. 29. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem merem azt mondani, h nem lesz semmi baj, mert nem vagyok orvos. Szerintem fogadd meg az orvos utasítását, mégha bunkó volt akkor is. Pihenj amennyit csak tudsz, ezzel biztosan nem ártasz a babádnak.
2009. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Előrször is nyugodj meg!!! Nincs még semmi veszve!! A hematomák általában fel szoktak szívódni, csak pihenni kell. Feküdj minél többet hétfőig!

A méretről csak annyit, hogy nekem is 10 hetesen 9-nek írta, aztán a 12 hetes uh-n már akkora volt, mint a kora.

És gondolj arra, hogy mindjárt itt a 12. hét!! Utána már nagyobb biztonságban vagy!!!

2009. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nyugodj meg most az a legfontosabb és pihenj, ez a legtöbb amit tehetsz. A méretről csak annyi hogy nekem a terheség elején a doki azt mondta 19hetes vagyok a genetikai vizsgálaton meg azt mondták 21. majd a terheség végén a doki szerint 40 hetes voltam a másik doki szerint 36. szoritok neked
2009. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hétfőig csak feküdj, pihenj és szedjél c-vitamint, az összehúzza az ereket.

Nekem is volt heamatómám a 9. héten, feküdtem 2 hetet, felszívódott. (pont tavaly ilyenkor derült ki)

Lányom jövő héten lesz 5 hónapos.

2009. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a gyors válaszokat.

Pihenek fekszek és tv zek nem sokat kelek fel..

Remélem nem lesz semmi baj próbálok megnyugodni de sik ideg vagyok..:-((((

2009. júl. 29. 09:13
 6/21 A kérdező kommentje:
Elevit melé szedjek c vitamint?És mennyit?Még valami tanács?
2009. júl. 29. 09:14
 7/21 anonim ***** válasza:

Oké. Akkor most szedd össze magad, menj el táppénzre legalább addig amíg a saját dokidhoz nem mész. Velem UGYANAEZ VOLT! 7 hetes voltam. Saját dokim szabin. irány az sztk. közölték, hogy semmit nem tudnak tenni. (hematóma, korai terhesség stb.)kétségbeestem. 4 nap múlva hétfőn mentem a dokimhoz. Közölte fel lett fújva, semmi baj. Azóta 16 hetes vayok és két héttel ezelőtt ugyanez játszódott le. Saját dokim szabin, irány az sztk. Nem véreztem, nem görcsöltem, csak eléggé húzódott, feszült, fájt a hasam. Az sztk-s doki kzölte, hogy 3 órán belül el is vetélhetek. Köszi. onnantól kezdve megváltozott teljesen a terhességről gondolt idilli képem. hazamentem, és a wc-re is csak kísérettel mertem kimenni, annyira féltem. megijesztett az a szemét orvos. másnap saját orvos behívott, közölte, semmi baj, megerőltettem magam, ha akarok maradjak otthon, de nem lát olyat, ami miatt feküdnöm kellene. ennek ellenére két hétig táppénzen maradtam. és még egyben vgyunk. rengeteget pihenek, sokat iszom, vitamint és magne b6-ot szedek. eddig hittem, hogy a közintézményekben jól látják el a feladatukat. most minden bizalmam megrendült, és minden orvost szemét kétszínű , bunkó állatnak tartok.(a saját dokimat kivéve)

igazán pihnej. feküdj egész nap. semmi baj nem lesz hidd el.

2009. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Gratula a babóhoz remélem igy járok én is..:-))

és ez a vérzés meg barnázás meg az a mákszerű valami nagyon sok egyszerre tényleg az a mákszerű az mi?Az még mindig van egy kevéske ha pipileg és megtörlöm a papiron van..:-(( és a seb az mitől keletkezik??Mit csiáltam rosszul???:-((

2009. júl. 29. 09:17
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolso hát megnyugtattál..:-))

köszönöm szépen de igazán.:-))

Hát akkor nem csak nekem ez a véleményem.

Semmibe veszik az embert de ha látja hogy majd elájulok olyan ideges vagyok és mondtam is neki akkor miért mond ilyet??Dokim is nyugtatgat hogy nincs baj csórikám Ő nagyon rendes...de az a másik..Komolyan mondom már ha nem magán rendelésre járs és nincs fogadott dokid szarnak rád!És ez szomorú.Gratula még neked is és boldog babavárást!Én is félve megyek még most is a wc re borzalmas...

2009. júl. 29. 09:22
 10/21 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy tppénzen vagyok pihenek...ki vagyok most szolgálva..:-))nagyon aranyos mindenki../anyosékkal élünk és mindent megcsinál most mert ugyi párom melózik/
2009. júl. 29. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!