Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha úszom a vízben, akkor...

Ha úszom a vízben, akkor gondolom a puncimba mehet a víz és érzem is. Tegyek fel tampont a fertőzések elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

nem arról van szó hogy tág lennék vagy ilyesmi mert még szűz vagyok .de nem szeretnék fertőzést.

Érdekel viszont ,hogy a vízben sex hogy múködik?


16/L


2009. júl. 30. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szia ha nincs meg éppen a menzeszed akkor nem kell feltenni tampont. Ritka az hogy standon elkapsz valami női bajt. A méhedig nem megy föl a víz, így nem kell félni a fertőzésektől. A vízben való szex érzésre ugyanolyan mint a ,,levegőn" való, csak nehéz megtalálni a megfelelő pózt hogy kényelmes legyen. :)
2009. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
16 éves létedre olyan nehéz lett volna elolvasni a szabályzatot hogy egy kérdésben csak egy dolgot kérdezz ne többet? na mindegy. és arra tudlak kérni, nyilván hogy kamasz vagy meg minden de ne ilyenekről fantáziálj hogy te szexelnél vízben, vagy hogy milyen lehet. erősen ellenjavalt vízben mert így egy csomó vizet a hüvelyedbe "pumpáhat" a srác, egész mélyre, akkor már sokkal több okod lenne a fertőzésveszélyre. így nem hiszem hogy sokkal kevesebb esély lenne tamponnal mert úgyis átázik ha bejut oda a víz nem gondolod? akkor meg mindegy ha ott sem lenne nem? nincs abban hiperszuper baktériumölő anyag. szóval röviden: felelsleges tampon. és ne szexelj vízben. szija:)
2009. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

BOCS


te meg akárhány éves is vagy nem tudtad elolvasni a szabályzatban hogy ne OFF- olj?!szóval erről ennyit...

de azért kössz a választ-.-

2009. júl. 30. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
figyi, nem offoltam ,mert válaszoltam utána neked...:)
2009. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz
2009. júl. 30. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
21:19-es válaszoló meg tiszta hülye :D Amúgy én nem szoktam tampont használni a strandon, nem kaptam még el semmit. Vízben szexet még nem próbáltam, valószínű nem is fogom:)
2009. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne használj tampont ha nem muszáj, mert megnő a fertőzés veszélye a vízben azzal.


szexelni pedig mégparább a vízben, mert sokkal mélyebbre megy az a dzsuvás víz.

2009. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is értem honnan szedted ezt hogy a strandon tampont használj. Az csak menstruációra találták ki, semmi másra nem használható. Talán el kéne olvasni a használati utasítást.


Én már próbáltam a vízben is, na nem a koszos velencei tóba, hanem az itthoni medencébe, és nagyon jó volt. Semmi bajunk nem lett tőle.

2009. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz, hogy aki hajlamos a hüvelygombára za felhelyez egy tampont, de ez szerintem is hülyeség, mert szerintem így még több bacit juttat fel. épn ugy szoktam, ha hazajövök a strandról és érzem hogy vmi nincs rendben, akkor 3napig irrigálok.
2009. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!