Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a grapefruit...

Mi a véleményetek a grapefruit mag cseppekről? Mennyire segít megelőzni a fertőzések kialakulását, vagy ez csak gombára jó? Szeretném én is kipróbálni, de nem tudom megéri-e?

Figyelt kérdés
4 hónapja van különféle fertőzésem ebből legutóbb volt csak gomba a többi bakteriális. Ez a csepp ebben is segítene? Légyszives írjátok le tapasztalataitokat. Köszönöm.
2010. dec. 6. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Én csak annyit tudok irni,amit látok,mert nem használom.

Egyik ismerösömék esküsznek rá,nagyon jo immunerösitő.

Általában akkor is fogyasztanak belöle ha éppp nincs baj,csak itt ez a hideg idő.Nem is betegesek.Az anyuka rendszereen fogyasztja a lánya pedig néha kihagyja(akkor ha megbetegszik egyböl ezt szedi be és elöbb meggyőgyul).

Vitaminoknál is hallottam hogy van ilyen,hogy azt mondják akik szedik h nem tudja mennyire jo vagy mennyire hat,de amint nem szedi be van h beteg lesz vagy hosszabba betegség lemenete.Szóval összeségében egy próbát megér.

2010. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Igen, igen, és igen! Próbáld ki, nekem 15 éves szenvedésnek vetett véget. Orvostól orvosig jártam, kórházban feküdtem. Nem tudtak segíteni, csak ez a csepp. Amikor meggyógyultam úgy világgákürtöltem volna, hogy nagyon köszönöm ennek a cseppnek! Keress rá a neten a "használati útmutatójára", benne van, hogy 800 baktériumot és vírust tart rendben a szervezetben. A jókat nem bántja.

Nekem mindig van otthon . Nem szedem rendszeresen, csak időnként. Amikor nagyon gyengének, erőtlennek érzem magam, illetve, ha egy hónap kimarad, akkor már érzem a hiányát.

Azóta nincs gombás fertőzésem, legalábbis olyan mértékű nincs, hogy orvoshoz kelljen mennem. Nekem még a belekben is volt fertőzés.


Sokat köszönhetek ennek a cseppnek. Ajánlottam a sógornőmnek, és 3 hónap után azt mondta, hogy nem tudja letenni, mert teljesen "kicserélték", teljesen jól van.


Én ajánlom neked is!

2010. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Párom használja, látom rajta, hogy segít neki, erősebb az immunja. Szerintem nem csodaszer, de jótékony hatású, főleg ha hiszel benne.
2010. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ennek nagyon örülök, hogy ilyen tapasztalatok vannak, mert én tudom magamról hogy az immunrendszerem az elég gyenge, én minden ősszel ahogy bejön ez az idő lebetegedem, ráadásul gyerekek között dolgozom, és tőlük is sokszor elkapok mindent, de ez a gombás fertőzés az ami miatt el szeretném kezdeni, mert már elegem van nyár óta nem voltunk együtt a párommal mert nem tudnak kigyógyítani a nőgyógyászok. Akkor kipróbálom és remélem nekem is beválik. Köszönöm.
2010. dec. 6. 09:53
 5/17 A kérdező kommentje:
MÉg egy kérdés, ti hogyan használjátok? Többször kell naponta cseppenteni? Vagy elég egy nap egyszer?
2010. dec. 6. 09:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Le van írva, hogy mennyit kell, lehet. Nekem a csökkentett adagom: reggel 10-12 csepp. De este is kellene.

Én eddig 1300 körül vettem, ami keserű, és piros cimkéje van. Most olyannal győzött meg a gyógynövényes hölgyike, hogy 5000-ért megvettem. Ezt csak azért írtam, mert több féle van.

2010. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy le van írva, de elegendő e naponta csak egyszer szedni? Vagy úgy nem hatásos?
2010. dec. 6. 10:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, és még azt hozzáteszem, hogy majdnem ráment a házasságom. Nőgyógyon nem tudták helyrehozni évek alatt. Én még szülni is úgy mentem. Rémálom ez az egész történet.
2010. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Úgy is hatásos. Próbáld ki, érezni fogod egy pár nap alatt.

Ha beteg vagy, akkor szedjed az estit is egy pár napig.

2010. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is már amennyi pénzt rákölöttem a 4 hónap alatt a felírt rengeteg kúpra, kenőcsre, gyógyszerre, krémre, kenettenyésztésen is túl vagyok, negatív, irrigálok is, ülőfürdőt is vettem már többször is, és semmi, úgyhogy nem maradt más választás ez az utolsó dolog amit még nem próbáltam ki.
2010. dec. 6. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!