Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a grapefruit...

Mi a véleményetek a grapefruit mag cseppekről? Mennyire segít megelőzni a fertőzések kialakulását, vagy ez csak gombára jó? Szeretném én is kipróbálni, de nem tudom megéri-e?

Figyelt kérdés
4 hónapja van különféle fertőzésem ebből legutóbb volt csak gomba a többi bakteriális. Ez a csepp ebben is segítene? Légyszives írjátok le tapasztalataitokat. Köszönöm.
2010. dec. 6. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezek nekem is megvoltak hosszú évekig. Gondolhatod, milyen érzés volt, amikor elmúlt.
2010. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát gondolom, ilyenből egy fertőzés és kezelése is elég kellemetlen, nemhogy több, és aztán megint, és megint mert nem múlik el...
2010. dec. 6. 10:28
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

még annyi, hogy azt hiszem meleg folyadékba nem ajánlott csepegtetni

amúgy a gombák elleni védekezés a szervezet lúgosításával is jelentősen növelhető

2010. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

3 szor 10 csepp

az a lényeg hogy ne egyszerre hanem több adagra elosztva

akkor több kisebb löketbe érkezik a szervezetedbe

2010. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az nem elég ha naponta csak egyszer-kétszer iszok?
2010. dec. 7. 16:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha minél hamarabb meg akarsz gyógyulni, akkor az utasítás szerint kezd el szedni, ha már csak megelőzésre vagy nem súlyos problémára szeded, akkor majd "lazíthatsz" az adagon.

Nekem is keserű, de a cél érdekében lenyeltem. Ma már nem is olyan rossz:)))Kerestem én tablettában is, de az mindig drágább. Ez meg bevált, így most már nem tágítok ettől:)

2010. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából hogy meggyógyításra akarom e vagy megelőzésre, a helyzet az hogy van 4 hónapja intim bajom amit nem tudnak kikezelni, és reménykedem hogy az utolsó kezelés alkalmával elmúlik már, ezért akarom elkezdeni.
2010. dec. 7. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!