Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyári intim fertőzések ellen?

Nyári intim fertőzések ellen?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek, hogy hogyan van esély elkerülni a Balatonban illetve Velencei-tóban megtalálható intim fertőzéseket?Érzékeny is vagyok az ilyen dolgokra, tavaly nyáron sikerült is összeszednem egy kisebb fertőzést.Ezt el akarom kerülni.Azt hallottam, hogyha fürdés előtt a hüvely körül be kell kenni Canestennel.Vagy ha menstruáció alatt fürdök akkor a tampont kell Canestennel bekenni.Olyan baromságokra nem vagyok kíváncsi, hogy ne fürödjek, ez kivitelezhetetlen számomra.Azzal se gyertek, hogy valamit valamiért.Köszi!
2011. jún. 13. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a Canesten krém KÜLSŐLEG alkalmazható, nem ajánlom,mhogy tamponra kenegesd.
2011. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hüvelyflórát kell erősíteni és nem kell a nedves bikiniben ücsörögni
2011. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a canestent nem szabad tamponra kenni

erősítsd a hüvelyflórád!!

2011. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is szokták fertőzésekkel szemben prevencióként alkalmazni, hogy tampont teszel fel akkor is, amikor nem menstruálsz.
2011. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: felejtsd el a canesten minden formáját!!!!

Nem szabad, én is próbáltam, és több kárt okoz, mint hasznot!

- Először is, zuhanyozz minden fürdés előtt, után!

- Válts rendszeresen fürdőruhát! (vagy legalább esténként mosd át)

- vigyél magaddal valamilyen intimápoló habot.

A Frezydermnek van Intim habja, amit mindennap tudsz használni, és szerintem ha ezeket megfogadod, nem lesz gond:)

2011. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak nyáron, télen is kell tenni a hüvelyi fertőzések ellen! Használj intim habot minden nap, mensi alatt egyáltalán ne fürdőzz, és akkor tutti nem szedsz össze semmilyen hüvelyi betegséget!
2011. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!