Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzések után...

Hüvelyi fertőzések után tényleg szükséges ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy fertőzések után a fehérneműket, törölközőket ki kell vasalni. Igaz ez? Borotvát amit intim helyen használok cseréljem le? De ennyi erővel a kezemről sem tudom eltüntetni a fertőzést mikor tisztálkodok, vagy a kúpot helyezem fel. Ha a kezemnek elég az a tisztaság, hogy szappannal megmosom utána, a ferhéneműknek miért nem? Ti hogy szoktátok ezt?
2010. szept. 27. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

óh én nem foglalkozok ilyenekkel őszintén megmondom :D. minden megy a régi kerékvágásban!

*L

2010. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem az ilyen nem zavar. Vagy 2-3 alkalommal már volt fertőzésem és utána nem vasaltam se törölközős se bugyit, mégis kigyógyultam belőle.

Szerintem bőven elég 40-50-60 fokon kimosni a fehérneműt és kész.

Az élet megy tovább! :)

2010. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásnak hangzik. Sajnos fertőzést elég könnyen el lehet kapni. Talán, ha nem sikerül hosszabb időn keresztül kikezelni a fertőzést, akkor érdemes a leírtakat megcsinálni.
2010. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán 40 fokon mosok, nem vasalok. Még sose volt gond ebből. A borotvát cserélni kell. A szappanos kézmosás bőven elég.
2010. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én 2 hónap alatt 2-szer kaptam el fertőzést, azért kérdezem ezeket, hogy mit tehetnék még amivel megvédhetném magam ettől, mert úgyérzem sosem lesz vége. Most is egy 10 kúpos kezelés közepén vagyok.
2010. szept. 28. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de van partnered? Mert ha van és élsz szexuális életet simán visszakaphattad tőle. Vannak olyan bajok amik csak a lányoknál járnak tünetekkel.
2010. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van partnerem, tuti, hogy nem tőle kaptam el, mert kb. 2 hónapja nem élünk nemi életet egyéb okok miatt. Ráadásul az első fertőzésemnél volt kezelve canesten kenőccsel, a mostaninál meg már tényleg felesleges, mert azóta nem voltunk együtt. Úgyhogy nem tudom mitől kaphatom ilyen hamar el.
2010. szept. 28. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát max annyit tudok tanácsolni, hogy beszéld meg a nőgyógyásszal, küldjön kenet mintát tenyésztésre, és akkor célzottabban lehet kezelni. HA meg ez a része megvolt akkor lehet, hogy krónikus betegség... Kitartást kívánok.:-)
2010. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!