Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Termál fürdöben hogy tudok...

Termál fürdöben hogy tudok védekezni a gombás és egyéb fertözések ellen?

Figyelt kérdés
Eddig ahányszor voltam szinte mindig elkaptam valamit! Valaki tudna tanácsolni, praktikákat, hogy hogyan tudok védekezni ezek ellen? pl: tampon és az valamivel fel itatva ami valami védelmet nyújt. Jó lenne néha elmenni de igy egyszerüen nem tudok. 20/L
2010. aug. 24. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hüvelyem, de azt azért tanácsolom, hogy csak papucsban mászkálj a fürdőkben, és csak közvetlenül a medence szélén vedd le, mert a lábgombának is erős forrása az ilyen hely (főleg, ha szőnyeg van az öltözőben).
2010. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.papucs!

2.ne ülj le sehova!


mondjuk pont emiatt nem preferálom az efféle medencés dolgokat. marha gusztustalan belegondolni, h mások pisijében fürdesz. mert nem létezik olyan fürdő, ahol nem hugyoznak bele a medencébe!


csak a Balaton vagy a tenger! abban eloszlik a kosz :D

2010. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze csak néha úgy vágyok egy téli napon ilyen fürdésre és sajnos eddig kétszer mentem el ilyen helyre de meg is maradt a nyoma:(
2010. aug. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!