Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs ilyen kérdés itt, ezért...

Nikolett_'90 kérdése:

Nincs ilyen kérdés itt, ezért írom. Ki szedett, s hagyta abba lindynette 20 f. gyógyszert? Volt valami tünet abban a hónapban mikor abbahagytad? Nekem van. -Többi lennt-

Figyelt kérdés

Szóval, abbahagytam. (Nem volt jó, ezt most nem részletezem.) Gumival védekezünk, de volt olyan, h. kicsit bennt volt gumi nélkül is -de nem ment el-.

Június 12.-14 ig volt meg(nem volt sok) a havim. Pé-m is volt, azóta egyszerűen hol görcsölök, hol szurkál a petefészkem. Szédülök, fáj a fejem, derekam. Ráadásul, volt egy olyan dolog pár nappal ezelőtt, hogy barna váladékot találtam a fehérneműmben. Másnap ismét, azóta elmúlt, s jöttek a szurkák, kisebb görcsök. Ez ilyen darab volt, nyúlós barna gumi szerű. Mi lehetett? Talán a gyógyszer ürül ki a szervezetemből? Vagy baba? Köszönöm a válaszokat, bocsi, hogy ilyen hosszú lett.



2012. jún. 26. 17:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
parszaz, ugy ertem :)
2012. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!! :-)

Nem tervezünk még babát, úgyhogy ne most jöjjön. Ezért védekezünk. Az a kicsi mikor bennem volt kb. pár másodperc volt. Tudom, itt sokan meséltek már sztorikat, h. hogyan estek teherbe, így más mindentől lehet úgy hiszem :-)

Ilyen ez a tb :@ :( Tudom, nem sokba kerül, én mégis megvárom a mensim napját, Anyu szerint nem biztos h. meg fog jönni (gyógyszer miatt). Van egy rózsasznes-fehér dobozú teszt amibe kettő van. Olyat veszek majd. Annyira köszönöm h. írtál/tatok! :) N.

2012. jún. 29. 10:45
 13/15 anonim ***** válasza:

Az orbitális nagy baromság, hogy aktus után 72 órával kimutatja a teszt a terhességet.

Legeslegkorábban kb. 10 nappal aktus után, de még az is bizonytalan. Inkább 14 nap kb.

2012. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

kedves Utolso!

sztem menj be egy dm-be, ragajd meg egy terhessegi tesztet es olvass! 72 oraval az aktus utan mar kimutathato a terhsseg a legtobb teszt segitsegevel, leven, hogy a beagyazodas 72 ora alatt tortenik meg,a legtobb esetben, amikortol kezdve a HCG hormon elkezd termelodni, ami alapjan a teszt mutatja a terhesseget..

egyebkent nem gondolom, hogy e megfelelo hangnemet valasztottad.. szep estet

2012. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de az is baromság, hogy "csomó ideig hat" a tabi. Vajon mért kell minden nap pontosan beszedni? :DD Nagyon rövid ideig hat csak, kb. egy-két napig, akkor is rizikós..
2014. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!