Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen kérdéssel nem találkozta...

Nikolett_'90 kérdése:

Ilyen kérdéssel nem találkoztam itt, és fogalmam sincs hogy mi lehet ez? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval, amikor megtörlöm magam pisilé után vagy mikor kimegyek wc-re, látom a bugyimban apró pici piros pöttyöket.

Mi lehet? Tünetem nincs, tényleg semmi. Csak ez, mi lehet?

Én gondoltam már méhnyakrákra is.. Várom a válaszokat! Orvoshoz feltétlen megyek! Előre is köszönöm!



2012. máj. 29. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez? Lehetséges hormonzavar is, vagy bármi, ne gondolj már rögtön a legrosszabbra! Esetleg pont peteérésed van, akár akkor is előfordulhat pici vérzés. Tuti, hogy a hüvelyedből van, nem lehet végbélből?
2012. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt vérnek tekinteni. Épp kb. olyan pici mint egy tű feje és csak piros szinű. Ritkàn van talàn csak 3szor fordult elő. Nem, mert mikor megtorlom magam làtom volt h folyàs kiseleteként volt de akkor is ez csak picurka kis piros pont. Próbàlok nem a legrosszabbra de ilyenem még soha nem volt, neten semmit nem talàltam róla itt se Anyukâm se hallott még ròla.
2012. máj. 29. 06:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is azt írd meg, hány éves vagy, és menstruálsz-e már!?
2012. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet valami hormonális probléma lesz a dolog mögött. A méhszájseb is tud vérezgetni..bár ha nem volt még párod, akkor ez sem hiszem, hogy lehetséges.

Nyugodj meg, szerintem biztos nem rák...akkor más tüneted is lenne!

2012. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 21 éves vagyok, lassan 22, 3 éve élek komoly párkapcsolatban. A hormonprobléma legyen inkább mint más, kb. 2 éve szedek fogamzásgátlót, most szeretnék szünetet tartani.
2012. máj. 29. 10:33
 6/10 anonim válasza:
nem lehet hogy csak a wc papír kidörzsölte és azért vannak pici piros pöttyök?
2012. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert wc használata elött is látom,hogy van. Én a 2 éve szedett fogamzásgátlóra tippelek, hogy szünetet kell már tartanom. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 29. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam a hormon problémát, de látom, hogy írtad, hogy tablettát is szedsz.

Szerintem attól is lehet! Pecsétlő vérzés lehetséges, ha nem megfelelő a gyógyszer! Ez ha több éve szeded is előfordulhat!

2012. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még valami! Én 23 éves vagyok és kicsivel több mint 3 éve szedem ugyanazt a fogamzásgátlót. A dokim szerint nem kell szünetet tartanom vagy váltanom, mert nincs problémám.

Szóval 2 év után nem kellene egyértelműen problémának lennie, valószínű nem igazán jó Neked az a gyógyszer! Már ha tényleg ettől van.De én is elég valószínűnek tartom.

2012. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem, még egy hétig szedem a gyógyszert és azon gondolkoztam, hogy abbahagyom. Sok helyen olvastam (webbeteg oldalon Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgyógyász válaszait olvasgatom időnként. Jó orvosnak tartom.

Ott írta, de igen, ő is csak akkor, ha van valami probléma a gyógyszerrel. Viszont, ha nekem "nem jó" azért még hat, mert terhes nem lettem tőle. (lekopogtam:)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, én tényleg a legrosszabbra gondoltam már. Remélem igazatok lesz, és a gyógyszer lesz a ludas.

2012. máj. 30. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!