Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A minap találkoztam pár...

A minap találkoztam pár tökéletlen kérdéssel, ahol kiderült, hogy a kérdező csak poénkodásból vagy a közösség vizsgáztatásából tette fel a kérdését. Ennyire unatkoznak egyesek?

Figyelt kérdés
Egyik a "Nojémis" kérdés, a másik feltevője egy srác volt, aki egy festményre volt kíváncsi, aztán oltogatni kezdte a válaszolókat.
2010. febr. 7. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
link??
2010. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Link??? Anélkül nehéz:))
2010. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

ttp://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__649568-a-nojemit-mien-jevel-irjak

2010. febr. 7. 20:11
 4/5 A kérdező kommentje:
2010. febr. 7. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ősrégi kérdés, de a helyzet mit sem változott azóta, úgyhogy gondoltam válaszolok egyet:D


Van aki unatkozik, van aki pedig csak szeret a morális magas lovon ülni. Feltesz egy irányított kérdést, megkapja rá az előre várt választ (de az is elég ha 10ből csak 1 válasz az, amire ő számított, a többi pont szögegyenesen az ellentéte) és ráugrik, hogy "hah, milyen gyarlók vagytok, bezzeg én!"

Ezzel próbálnak önigazolást keresni egy vélt vagy valós problémára, esetleg a sérült vagy csökevényes önbizalmukat megtámogatni. Persze sz*rt sem ért az ilyen támogatás, ettől még soha senki nem lett önbizalommal teli:D

2021. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!