Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi szúró fájdalom, ami...

Alhasi szúró fájdalom, ami kisugárzik a lábra is. Mi bajom?

Figyelt kérdés
Főleg a jobb oldalamon fáj,de néha a bal oldalon is picit.Más tünetet nem vettem még észre.Mi bajom lehet?Pár napja már fáj.22L

2012. máj. 27. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, sokféle lehet. Lehet esetleg vakbélgyulladás (azt hányinger és hőemelkedés, láz kíséri), lehet petefészekgyulladás.
2012. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből aztán bármi lehet. Vakbélgyulladás, petefészek gyulladás, ovuláció, ciszta stb.
2012. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
petefészek probléma. Menj vele orvoshoz.
2012. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Láz,hányinger nincs, viszont mostanában sokkal nagyobb az étvágyam,picit fáradtabb vagyok...Mi lehet?Dokit kerülném amíg lehet...
2012. máj. 29. 16:28
 5/8 A kérdező kommentje:
??????
2012. máj. 29. 17:53
 6/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez már december óta kisebb kihagyásokkal. Voltam mindenféle kivizsgáláson. Pénteken vért pisiltem, akkor elmentem orvoshoz. Húgyhólyaggyulladást állapított meg. Most este a jobb oldalon, a köldök alatt és mellette elkezdett tompán fájni és kis nyomást is érzek. Nem tudom mi lehet ez.
2012. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Húgyhólyaggyulladás tüneteinek utánanéztem,nem passzolnak,csak az alhasi fájdalom; pl csípős vizelet nincs,na meg a többi se...

Mi lehet?

2012. máj. 30. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mi okozta? Most nekem is hasonló problémám van.
máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!