Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs ilyen kérdés itt, ezért...

Nikolett_'90 kérdése:

Nincs ilyen kérdés itt, ezért írom. Ki szedett, s hagyta abba lindynette 20 f. gyógyszert? Volt valami tünet abban a hónapban mikor abbahagytad? Nekem van. -Többi lennt-

Figyelt kérdés

Szóval, abbahagytam. (Nem volt jó, ezt most nem részletezem.) Gumival védekezünk, de volt olyan, h. kicsit bennt volt gumi nélkül is -de nem ment el-.

Június 12.-14 ig volt meg(nem volt sok) a havim. Pé-m is volt, azóta egyszerűen hol görcsölök, hol szurkál a petefészkem. Szédülök, fáj a fejem, derekam. Ráadásul, volt egy olyan dolog pár nappal ezelőtt, hogy barna váladékot találtam a fehérneműmben. Másnap ismét, azóta elmúlt, s jöttek a szurkák, kisebb görcsök. Ez ilyen darab volt, nyúlós barna gumi szerű. Mi lehetett? Talán a gyógyszer ürül ki a szervezetemből? Vagy baba? Köszönöm a válaszokat, bocsi, hogy ilyen hosszú lett.



2012. jún. 26. 17:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A mell fájás kimaradt... Valaki?
2012. jún. 26. 18:35
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem védekeztetek normálisan, akkor lehetsz terhes.
2012. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Viszont nem bennem ment el. Tudom az esély megvan rá. Lehetnek ezek tünetek? Vagy a gyógyszer abbahagyás miatt...
2012. jún. 26. 19:08
 4/15 anonim válasza:
Szia!!Én is ilyen gyógyszert szedtem..Nekem nagyon bevált..Mikor szedtem akkor is pontos volt a menzeszem, és soha nem volt problémám, és most hogy babát szeretnénk egy fél éve abba hagytam mindig 28 naponként jön meg mint a kakukkos óra..A doki is meglepődött..Szerintem menj el orvoshoz..
2012. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De jó Neked! :-) Én is szeretnék már ott tartani,h. baba.. :)

Nekem is bevált,vagyis azt gondoltam.. Az a baj,hogy mennék dokihoz, csak nem tudok. Tb-m nincs, fizetni gondolom meg elég drága. Megvárom míg megjön, ha meg fog jönni. Remélem, s azt is,h. nem vagyok terhes. Élesben sosem csináltuk. Csak annyi volt a gond amit írtam.

2012. jún. 26. 21:37
 6/15 anonim válasza:
az, hogy terhes vagy sztem nagyo minimalis az eselye es egyebkent a 'tuneteit' meg nem erezned ilen hammar, 2 het utan! siman produkalhatsz sztem ilyen tuneteket a gyogyszer abbahagyasa miatt.. sztem ha nem mulik el legkesobb a kovetkezo mensid utan, akkor menj el dokihoz, de tan erdemes lenne mar most idopontot kerni, csak arra az esetre, hogy ha menned kell, akkor akkor ne kelljen egy honapot varnod.. amugy meg a barnas cuss ami folyik az valszeg verrel keveredett folyas.. mivel abbahogytad a gyogyszert a szervezeted hiheti azt, hogy a megvonasos verzeses idoszak kovetkezik, tehat verzik.. leven egy csomo hormont megvontal most a szervezetedtol, ez egy kicsit-nagyon, kinel hogy, osszezavarja a hormonhaztartasod! ha a 'barna cucc' 'baba' lett volna, azt hidd el, tudnad!
2012. jún. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a vàlaszt! A barnàt nem a babára értettem. Még van kb.1hét a mensiig. Nemtudom. Ma arra keltemh. beszurt a méhem olyan közepesen. Fehér krémes folyásom is van kb. 2 napja. Ara gondoltam én h. most ágyazòdik be. De àll. azt nem lehet erezni.
2012. jún. 27. 09:29
 8/15 anonim válasza:
ha aggodsz, vegyel egy tesztet! es menj el dokihoz! sztem a 'normal' feher folyas nem lehet a gyogyszer abbahagyasatol, mar mint nem hallottam meg ilyenrol, de ez nyilvan nem jelenti az, hogy nincs is ilyen.. es sztem a terhessegnek sem lehet a jele! a beagyazodas pedig nem erzed sztem.. marmint nem igy! max. a felszabadulo, megvaltozott hormonokat erezheted, de sztem az nem faj! mindenkepp ugorj be a dokidhoz! aztan tajekoztass minket is mi volt :) sok sikert!
2012. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Végre Valaki biztat:))

Nem tudok menni dokihoz :(

Nemrég fejeztem be a tanulmányaimat, és még nincs munkahelyem, így tb-m sincs :(

Már nincs semmi bajom, tegnap óta nem érzek semmit, se barna se fehér nincs tegnap óta. A menstruációm majd július 10-e körül fog v. nem fog jönni. Gyógyszer után nem tudom,h. lesz-e egyáltalán. Köszönöm!! Várok még egy hetet, szerintetek akkor már tesztelhetek, ha júni 12-14-ig volt meg? Vagy mikor? Várjam meg a júli 10-ét? (kb-ra irtam) :-)

2012. jún. 28. 11:17
 10/15 anonim válasza:

Tesztet csinalhatsz mar most is.. az uj tesztek nagyresze 72oraval az aktus utan kimutatja a terhesseget.. attol fuggoen csinald meg, hogy mikor sexeltel utoljara! de leven, hogy 3 napja beszelunk errol, gyanitom mar eltelt annyi ido :) szoval irany a dm, par szaz forint, ha tutira akarsz menni, de sztem az eselye, hogy terhes vagy kb. 0.01%. alig hagytad abba a gyogyszert.. az meg egy csomo ideig hat..

ha a tuneteid elmultak es nem is jonnek vissza, akkor halaszd a dokit, de ha kicsi jelet is latod, annak hogy valami nem stimmel, irany a nogyogyasz! tb-t tudsz fizetni magadnak is, munka nelkul is. kb ugyanannyi asszem es ha jol tudom, nem vennek ra merget, eleg egy par nappal elotte befizetned, mielott mennel orvoshoz.. de ennek azert nezz utana!

sok sikert! majd szamolj be mi volt!

amugy az utcsi 2 is en voltam :)

2012. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!