Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál, méghozzá...

Voltam nőgyógyásznál, méghozzá egy elég jó dokinál, de nem tudom hogy most mi van!?

Figyelt kérdés

Sárgászöldes folyásom van, elmentem dokihoz, ő vett kenetet elküldte hogy megnézzék van -e valami bajom. Ma visszamentem az eredményemért és semmi. Az ég világon SEMMI bajom nincs a papír szerint. Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy normálisnak tekinthető ez a folyás... Anyukámat már nem akarom zaklatni hogy keressen másik dokit, mivel tesómnak is meg neki is bevált már, pedig mindkettőjüket műteni is kellett. Szerintetek most mit kéne tennem?


15/L


2012. máj. 21. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen a doki hibája, mivel nem ő végzi a tenyésztést, ő csak elküldi a mintát.

Kérd meg, hogy még egyszer vegye le a kenetet.

(Előtte ne mosakodj!)

2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az is normális hogy mivel 3 hónapja nem jött meg már ezért elmentem és ő csak a melleimet nézte meg meg kenetet vett de semmit nem vizsgált hanem azt mondta hogy fiatal vagyok még? Ha nem jön meg továbbra sem mennyi idő múlva menjek vissza? Eléggé félek hogy valami cisztám vagy ne adj isten rákom van, mivel a hasam is szokott néha fájni.
2012. máj. 21. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális, hogy ráhagyta a dolgot.

Sőt! Kifejezetten meglepően normális.

Ugyanis sok idióta orvos rögtön hormontablettát ad, aminek semmi értelme, csak bajt csinál ilyen esetben...

2012. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj egy másik nőgyógyászhoz! Sárgás-zöldes folyás soha nem normális.
2012. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sárgás-zöldes folyás valóban nem normális. A 3. válaszolónak meg nagyon igaza van, hogy örülj, hogy nem hormontabit kaptál.

Tudok ajánlani egy orvos, hogy ne anyukádat "zaklasd" vele.

2012. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!