Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Üdv! Ma voltam nőgyógyásznál...

Üdv! Ma voltam nőgyógyásznál folyásos panasszal és méhnyak gyulladásom van. Kérdezte hogy voltam-e strandon, én mondtam nem! Aztán elfelejtettem kérdezni tőle hogy milyen más úton lehet még ilyen bajom?

Figyelt kérdés
Netán a párom félre lépett és össze szedett vmit?Vagy mi?Csak olyan válaszokat kérnék akinek már volt ilyen problémája!
2012. máj. 10. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
kezelés nélküli felfázás, nyilvános wc-n összeszedett baci, gyakori partnercsere. Ha gyenge az immunrendszered akár a helytelen tamponhasználat is okozhatta.
2012. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felfázva nem voltam,csak itthon ülök rá a wc-re és a partnerem 3éve állandó!És vitamint is szedek!(Aktival)
2012. máj. 10. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl kádas fürdés, zuhanyzás helyett, de ha ez sem akkor bíz a rákérdeznék, de ne vedd elő azért kardot....

ja és ő hogy tisztálkodik?

2012. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tusolunk mindketten!Én havonta 1x fekszem bele!
2012. máj. 11. 20:47
 5/5 anonim válasza:

menjetek el egy chlamydia vizsgalatra.. nekem attol lett allitolag.. helyesebben meg most is van. most kezelem a mehnyak gyulladast.. a chlamydia-t meg helyben kezeltek, amint kiderult! ha esetlag, ne adja Isten, azotok van, az nem jelenti azt, hogy barki megcsalt barkit (csak azert mondom, mert a fentiekbol kiindulva, gyanakvo termeszet vagy :P ). azert veszelyes egy betegseg a chlamydia, mert nincsen semmilyen tunete az esetek nagytobbsegeben, tenyleg semmi, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy evek ota hordozod es adod tovabb.. nekem azt mondta a doki neni, hogy tajekoztassak mindenkit, akivel az elmult 5 evben voltam, legalabb! :)

szoval erdemes megnezetni sztem. siman lehet, hogy attol van.. na sok sikert, majd ird le mi volt! x

2012. jún. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!