Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha időpontom van a nőgyógyászn...

Ha időpontom van a nőgyógyásznál, és nem megyek el, abból lesz valami baj?

Figyelt kérdés

Ma délelőttre kaptam időpontot de nagyon kellene ZH-ra tanulnom, úgyhogy arra gondoltam hogy inkább holnap délelőtt megyek el.

Odaszólni sajnos nem tudok, visszahívóst meg nem akarok nekik küldeni=D

Lesz ebből valami baj? Le fognak szidni holnap?


2012. máj. 7. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak időpontra van vizsgálat, lehet, hogy holnap nem vizsgálnak meg.
2012. máj. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
furcsa mert eddig sosem kellett időpont, odamentem és kész, ez volt az első alkalom hogy időpontot adtak
2012. máj. 7. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy szőlj oda, vagy menj el ha időpontod van.
2012. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
látom elolvastad a kérdést :/
2012. máj. 7. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból nem lesz probléma ha ma nem mész el az időpontra, de holnap időpont nélkül biztos, hogy nem fogadnak. Új időpontot kell kérned.
2012. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2012. máj. 7. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ma nem mégy el, attól bajod nem lesz, de ha nem szólsz oda, akkor valaki más elöl elfoglalod az idöpontot, akinek esetleg sürgös lenne. Külöd egy SMS-t, vagy a visszahivóst is lehet, ha közlöd, hogy NE hivjanak vissza, mert ZH-d van. (VAgy a ZH idejére kikapcsolod a telefont).
2012. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!