Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még sosem voltam nőgyógyásznál...

Még sosem voltam nőgyógyásznál az baj?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nagyon szégyellős vagyok még sosem mertem elmenni. El kéne mennem ? Nem merek és nem akarok :(

2012. ápr. 5. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Élsz már szexuális életet??? Ha igen,akkor nem ért elmenni a nőgyógyászhoz.Nem kell félni,semmi fájdalmas nincs benne,és orvos előtt leszel aki nem mint nőre,hanem mint páciensre fog nézni.
2012. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem árt*
2012. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem merem senkinek se megmutatni magam :( van barátom vele már majdnem 1éve együtt vagyok és szeretkeztünk már de sötétben és takaró alatt még ő sem nagyon látott :(
2012. ápr. 5. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, kb. 2 hónapja mentem el, gyógyszert felíratni, életemben először. Én is nagyon féltem, de igazából 2 perc alatt megvan..(najó lehet 5), kicsit kellemetlen, de nem vészes.:) Az a lényeg h kicsit nézz utána, hogy melyik orvosról kinek mi a véleménye, és olyanhoz menj, akiről csak jót hallasz:)
2012. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de én nem akarom hogy matasson valaki a punimnál és még ráadásul meg is nézze :S
2012. ápr. 5. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha már volt szexuális életed, akkor évente legalább egyszer EL KELL MENNED!!! Egyébként is, már a nemi élet megkezdése előtt el kellett volna menned, hogy megbeszéld az orvossal, hogy milyen fogamzásgátlót használj! Ha a szexre érett vagy, akkor ahhoz is legyél érett, hogy orvoshoz menj!!!
2012. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

elötte semmi értelme sem lett volna elmenni, a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel érdemes elmenned...


Mindenképpen női dokit javasolnék, első alkalomra meg pláne!

Sokkal elviselhetőbb elötte vetkőzni, terpeszteni, mint egy idegen férfi elött!! Vannak már szerencsére elegen, csak keresgélj kicsit...

2012. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

De most komolyan! Egy 15 éves lánynak el kell mennie ezért nőgyógyászhoz, hogy megbeszélje velem, hogy óvszert fog használni? Ugyan emberek! Túlértékelitek ezeket a dolgokat!


A kérdezőnek: ha már élsz szexuális életet, akkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz, évente- másfél évente. Ez már egy bevett szokás a női társadalomban. És hidd el, senki sem szereti ha ott lent matatnak. De túl kell esni rajta. :-)

2012. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szégyenlős vagy, akkor menj női nőgyógyászhoz, nála kevésbé ciki a kitárulkozás!
2012. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb egy évvel az első szex után érdemes elmenned, akármennyire cikinek érzed is. Két olyan orvos van, akit egy nő életében biztos, hogy nem tud megúszni, a fogorvos és a nőgyógyász. Előbb utóbb muszáj lesz, sajnos. De az első alkalom után azt fogod mondani, hogy ne már, ettől paráztam ennyire? Szóval minél előbb rászánod magad, annál kevesebb ideig fog tartani ez az ismeretlentől való félelem. Az első előtt mindenki fél, sokan szégyenlősek, nem vagy ezzel egyedül, ha ez vigasztal. Keress egy kedves orvost, akit ajánlanak többen, esetleg kísérjen el anyukád, vagy ha nem vagytok olyan viszonyban, akkor egy barátnő, testvér, nagynéni, akárki. Vagy a barátod is akár, hiszen ez kettőtök ügye is.
2012. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!