Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukátoknak, amikor elmondtát...

Anyukátoknak, amikor elmondtátok, hogy megjött nektek, akkor ezthogy fogatta? Meg volt lepődve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 22:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

van,azt hiszem,és mindegyik ugyanolyan nagy? Mármint van kisebb és nagyobb méret is?

És azért nem lenne jó,ha a tesóim tudnák,mert van egy kis problémám(izzadással kapcsolatos),és azért is cikiznek néha. :/

2012. ápr. 25. 20:52
 22/24 anonim ***** válasza:

Különböző méretű tisztasági betétek léteznek, és különböző méretű és formájú intimbetétek is.

A tisztasági akkorra van, amikor nincs épp menzesz, de van egy kis folyás (szinte mindig van nőknek), az intimbetét pedig a menzesz idejére van, ez több folyadékot tud tárolni. Ebből a szárnyas a jó.


Tesók: állj eléjük, és mondd meg, hogy "Figyeljetek, van ez az izzadásos dolog, ami nekem nagyon kellemetlen, és szégyellem magam miatta, ti pedig néha ezen élcelődtök. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert ilyenkor még jobban szégyellem magam... Az esne jól, ha tapintatosan hallgatnátok, és bízhatnék abban, hogy a hátam mögött sem mosolyogtok össze rajtam. Ha így bízhatnék bennetek, akkor talán azon sem stresszelnék, hogy ha egyszer megjön a menzeszem, akkor azt előletek titokban tartsam. Mert most pillanatnyilag úgy érzem, jobb, ha nem tudjátok, és nem témáztok ezen."

2012. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

köszii,te nagyon kedves vagy! ;)

És az a barna folyás ...nos...mikorra várható,h "eláll" ??

2012. ápr. 25. 22:44
 24/24 anonim ***** válasza:
Nálam először azt hitte, csak szívatom, mert pont előző nap beszéltük meg részletesen ezeket a dolgokat. 11 éves voltam.
2013. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!