Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukátoknak, amikor elmondtát...

Anyukátoknak, amikor elmondtátok, hogy megjött nektek, akkor ezthogy fogatta? Meg volt lepődve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 22:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az utóbbi válaszadónak: szép történet :) ;)
2012. ápr. 1. 20:12
 12/24 A kérdező kommentje:
ehhez a kérdéshez még egy dolog: barna folyásom lett. Nagyon megijedtem! Valaki segítene,h miko r fog megjönni? Kb.?
2012. ápr. 23. 15:28
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ma vagy holnap, esetleg holnapután.

Anyukádnak is mondd ám, ne csak nekünk! :)

2012. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

holnap már a 4. Nap lesz.

Nem merem neki megmondani... És hogyan fogalmazzam meg? Ugy egy hete leettem magam kecsöppel és anya ugy nézett rám,mintha szellemet látott volna. Én erre azt válaszoltam,h ez csak kechup anya megkönnyembölten azt mondta: jó... Már azt hittem bedöglöttél .

2012. ápr. 23. 20:25
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyszerűen, nem kell izgulni.

"Anya, azt hiszem, hamarosan meg fog jönni. Pér napja barna folyásom van (megmondod, pontosan hány napja). Szerinted is ez már a menzesz eleje?"


Ennyi... :)

2012. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

fhuu.. Köszi!:) :D

Majd pontosan ezt mondom neki,de remélem mem mondja el a tesóimnak,vagy legalábbis nem kerül a fülükbe

2012. ápr. 23. 22:00
 17/24 anonim ***** válasza:

De cuki vagy te! :) Hány éves is vagy?

Látom, nagyon zavarba ejt téged ez a dolog. Pedig minden kislány nagylány lesz, és ez minden nő számára teljesen természetes. Sőt, a férfiak számára is. A tesóid kisebbek, azért ciki előttük? Amúgy az is fontos, hogy nekik is természetes legyen. Ha mondjuk öcséid vannak, és együtt élnek azzal, hogy egy lánynak milyen ügyei vannak (menzeszel, betétet vásárol, menzesz előtt idegesebb stb), számukra is természetes lesz, és ha megnőnek és feleségük lesz, nem akkor lepődnek meg, hogy hogyan is működik egy nő... Hanem majd ha ők mennek vásárolni, képesek lesznek megvenni mondjuk azt a betétet, amit a feleségük szeret. És türelmesebbek lesznek vele, amikor menzesz előtt idegesek. És a feleségük boldog lesz, hogy ilyen normális férjük van, ők meg majd mosolyognak, és azt mondják, hogy "Igen, hála Istennek lánytesóval nőttem fel, azért tudom mindezt"...


:)

2012. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok,meglepő,de a tesóim 27 éves a másik 32.eléggé nagy a korkülömbség.

Amugy anyukám szokta mondani nekem,meg apának , hogy vegyünk neki tisztasági betétet.

2012. ápr. 24. 07:10
 19/24 A kérdező kommentje:
S.O.S.! Márra már nagyon barna színű és több. Mostmár nem csak a bugyim első részénél van,hanem már lejjebb :/ még mindig nem mondtam el anyumnak,de ma el fogom(talán)
2012. ápr. 25. 19:29
 20/24 anonim ***** válasza:

Van tisztasági betét otthon? Azt használd mindenképp.


És a tesóid, ha már felnőttek, miért nem juthat a fülükbe? Mitől félsz tulajdonképpen...?

2012. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!