Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukátoknak, amikor elmondtát...

Anyukátoknak, amikor elmondtátok, hogy megjött nektek, akkor ezthogy fogatta? Meg volt lepődve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem fel volt készülve erre egy 13 éves lánynál.
2012. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Félsz megmondani neki?? Nem fog meglepődni, ő is átesett ezen, és tudja, hogy neked is megjön egy napon. Ez teljesen természetes, nem kell izgulni :)
2012. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
örült, hogy egészségileg ezek szerint minden rendben velem,
2012. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Én először tesómnak szóltam, mert ő volt itthon, és valami barna vmi jött először belőlem, tehát azt sem tudtam, hogy mi az. De tesóm mondta, hogy meg fog jönni pár órán/napon belül rendesen.

Amikor anya hazaért, először azt hitte, hogy hülyéskedünk, de aztán örült, a menstruációm pedig 1-2 órán belül rendesen megindult.

11 éves voltam.

2012. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
én haza jöttem elmentem wc re és akkor másnap mikor haza jötem akor mondtam el hogy a suliba megjött és mondta hogy jó.ennyijanuárba jött meg .most márciusban meh semmi
2012. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

én hiába hogy már tudtam ezekről a dolgokról egy könyvből kb. 6 éves korom óta - a szexen ki se akadtam, örültem hogy valahonnan végre megtudom az igazat mert anyu nem volt hajlandó elárulni honnan jön a kisbaba, de a menstruáción teljesen kiakadtam... hogy én vérezzek minden hónapban onnan?? de aztán úgy voltam vele legalább tudom mire számítsak és nem ér meglepetés...


nah erre amikor megjött 2 napig azt hittem hogy megy a hasam mert nagyon sűrű volt és barnás inkább... már tisztára kezdtem parázni hogy sosem érzem amikor "bemegy" és hogy ha nem múlik el milyen durva orvosi dolog már, aztán anyunak mondtam és ő mondta hogy nézzem már meg hogy mégis biztos hogy hasmenés az... és akkor rájöttem hogy nem :D:D csak én azt gondoltam hogy ez erősebb piros lesz és nekem eleinte nem volt annyira...

2012. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
4. vagyok, én is azt hittem, hogy kaki...csak nem akartam így beírni. :D
2012. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Elmondtam neki. :) Jól fogadta. :)
2012. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,és még nem jött meg nekem,csak már megvannak az előjelei (pl.:szőrzet,fehér folyás,mell.)
2012. márc. 31. 22:06
 10/24 anonim ***** válasza:

Anyum előtte egy évvel mondta el a dolgokat, onnantól úgy vártam, mint a messiást, hogy "nagy lány legyek".

Aztán augusztus 20-án megjött, a nagynénimnek szóltam, mert nála voltam. Össze-vissza puszilgatott, betétet adott, stb...

Amikor hazamentem, és elmondtam, anyu sírva fakadt, utána ő is puszilgatott :D

A gáz az volt, hogy délutánra apum is tudta, aki durván ittasan a hozzánk érkező rokonokra, rendre elmesélte, hogy bíz' nekem ma megjött, és már nő vagyok....

Ennek már 11 éve :)

2012. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!