Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI A VÉLEMÉNYETEK, meddig...

MI A VÉLEMÉNYETEK, meddig várjak? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, 4 és fél éve van meg kb, általában "össze-vissza" jön meg (szóval nem napra pontosan), de ilyen még nem volt.

Február 15-én jött meg, és azóta nem akar megjönni. Néha fáj a hasa meg ilyenek de nem jön meg. Terhes tuti biztos, hogy nem lehetek!

Meddig várjak? Ez még normális, hogy kimarad egy hónapot?


2012. márc. 30. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, mert 4,5 év alatt már be kellett volna állnia a menstruációdnak.
2012. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős vagy, de ne ess pánikba egyáltalán, általában 16-18 éves korra szokott beállni. ha késik ilyenkor még a kár 1 hónap is kimarad és semmi más gondod sincs, akkor nyugodtan várd meg a következőt.
2012. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedtél-e már hormontartalmú fogamzásgátlót, vagy egyéb hasonló gyógyszert?
2012. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem ha április közepe táján sem jön meg, akkor menj el orvoshoz
2012. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem szedtem semmi bogyót.

és 17vagyok

2012. márc. 30. 21:59
 6/6 anonim válasza:

Antibiotikumot sem szedtél mostanában? Nem voltál beteg, influenza, megfázás? Az is okozhatja. Nekem egy barátnőm, aki 26 éves, neki is volt nemrég hasonló és ráadásul neki vagy 3 hónap maradt ki. De közben beteg is volt sokat és antibiotikumot is szedett. Már éppen el akart menni dokihoz, amikor megjött neki. Utána 1 hét szünettel megint megjött neki.

Szóval semmi pánik, van ilyen eset. De ha tényleg sokáig nem jön még meg, akkor orvoshoz kell menni, vagy ha észlelsz más szokatlan tünetet.

2012. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!