Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi véleményetek a hajhosszabbí...

Mi véleményetek a hajhosszabbításról? Hogyan varják fel vagy hogyan rögzítik a hajhoz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Tincsenként, apránként varrják vagy ragasztják a hajadhoz. Több órás művelet. Ha nagyon lenő, akkor le kell az egészet szedni és újra felrakni. Ez még több idő. Szép a hosszú haj, lehet belőle bármit fésülni. De több tízezer forint lesz.
2010. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jó szakember csinálja nagyon szép.De bárki bármit mond nagyon káros a hajra nézve.

Nekem hőillesztéses volt 15 cm-t tört le a hajamból, ezek után TALÁN aztmondom a varrás 1 fokkal jobb.


A varrott hajak általában tresszelt "sorok".

És "összefonják" a saját hajaddal a hajtövekben.

2-3 de akár több órás művelet is lehet. Embere válogatja.

"Soronként" fonja a hajba és a tetején marad egy úgymond. takaróhaj. Nekem itt is volt problémám, mert mindig valahol kilátszott alóla az illesztés.

És azt már nemis kell mondanom, hogy az ápolás mennyi odafigyelést igényel.

speciális fésű..Nem mindegy mivel mosol hajat ( mondjuk amúgy sem ) ápoló ún. tápláló pakolás kell neki, mivel ennek a hajnak nincs saját víztartalma, ezt pótolni kell különben kócos,csomós lesz..

Szerintem jobb a saját haj bármekkora is (:

1 évvel ezelőtt nem, ezt gondoltam azóta visszacsinálnám..

remélem, ha megcsináltatod te nem jársz így (:

sok szerencsét ;)

2010. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem az egyik legjobb módszer a ragasztásos hajhosszabbítás:)tincsenként illesztik hozzá a saját hajhoz:)és ahogyan már írták előttem, ha nagyobb lenövés van, pár hónap múlva le kell szedetni és újraragasztatni:)ez jobb, mint a varrás, mert ezt nem kell havonta újrarakatni, a varrást viszont, ha jól tudom havonta kell visszavarratni:)az a lényeg, hogy jó minőségű hajat vásárolj:)az biztos, hogy nem egy olcsó dolog, de nagyon szép:)

sok sikert:)

2010. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
többszázezer
2010. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

többféle mód van rá:

varrás, hőillesztéses, mikrogyűrűs, csattos

NEM KÁROSÍTJA A HAJAT.

nekem hőillesztéses van és inkább nől a hajam alatta és nem törik le. keratinnal rögzítik a tincset ami egy természetes anyag.

varrásnál a saját hajad fonják be és arra varrnak rá sorokat egy rugalmas és speciális cérnával.

mikrogyűrűzésnél egy fém karikával szorítják rá a tincset a hajadra. ennek annyi a hátránya hogy nem egészen természetes. de sok jót hallottam róla.

a csattost meg te akkor veszed le amikor akarod és akkor teszed fel amikor akarod.

még afrofonással is meg lehet hosszabbítani hajat

2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!