Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Indiai v europai hajra esküszt...

Indiai v europai hajra esküsztök ha hajhosszabbitásrol van szo?

Figyelt kérdés

Nekem szöke hajam van és meg akarom hosszabbitani.Azt mondják h az europi haj vékonyszálu és nem ugy birja a gyürödést,de genetikailag jobban passzol!

Az indiai viszont erösebb és jobban birja a strapát.Persze ez az ápolásátol is függ!nektek mi a véleményetek?


2010. aug. 3. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
európait csináltass.
2010. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szívem szerint a futurara esküszöm.Olcsóbb is mint a többi,és nagyon jól bírja.

Bár nem ez volt a kérdésed,de ha ez a kettő lehet csak,akkor európai :)

2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha szőke a hajad, akkor mindenféleképpen eurpait válassz, mert Nekem most egy ázsiai szőkét tettek fel, és hullik, mint atom a sok vegykezeléstől, az indiaival uez a helyzet, mert azok túl sötétek.

Viszont az európai lényegesen ddrágább, szerintem kipróbálhatsz egy középbarna indiaiból szőkített hajat is, van akinek bejön, de ázsiait semmiképp sztem...

Tapasztalat.

2010. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!