Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik önbarnítóra esküsztök?

Melyik önbarnítóra esküsztök?

Figyelt kérdés

Ami elérhető áron van és minőségi. Árat is tudtok mondani?

Amúgy világos, kissé érzékeny bőröm van.


2011. ápr. 24. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Dove
2011. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En mar probaltam tobb onbarnitot de eggyik sem jott be ... valahogy eggyikkel sem ertem el azt amit akartam


pl ha a labadat szeretned barnitani akkor a labfejed eleg furcsan fog kinezni nem lesz egyforma a hatas

en a szolit javasolnam inkabb

2011. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes napozás! :)
2011. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szoliról azt olvastam, hogy új anyajegyek alakulnak ki tőle. Nekem meg már így is van elég.

Napozni meg nem nagyon van időm.

2011. ápr. 26. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
a l'orealnak is vannak valami onbarnitoi, kulon arcra meg testre is van.talan probald ki azt.
2011. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
avonos önbarnító :) 1000 forint körül rendeltem :) nekem bevált
2011. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Loreal én csak erre esküszöm! Sokfélét kipróbáltam már, de Nekem ez vált be. Nem lettem tőle foltos. Este fürdés után testápoló helyett használom. Egyáltalán nem kopik foltokban, csak egyszerűen elhalványodik a színe. Kb 2000 ft körül van de sokáig elég. Sajnos nekem is világos a bőröm és anyajegyem is van bőven, úgyhogy a szolit hanyagolom és az önbarnítást választottam. Egyébként világos és sötét árnyalatban is kapható és az illata is jó. Én ezt ajánlanám.
2011. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!