Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik folyékony alapozóra...

Melyik folyékony alapozóra esküsztök?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én amit régebben használtam az valami Loreál márkájú volt és rá volt írva, hogy egyben ránctalanító is. Amúgy szerintem az nagyon jó volt csak drága.
2009. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Synergen a Rossmanban lehe kapni, hibás bőrre való nem tömíti el a pólusokat gyulaldáscsökkentő megakadájozza a pattanások kialakulását, antibakteriális, és jól fed :)


Ja és 800 forint körül van szóval nemmegfizethetetlen!

2009. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
az eleg kicsi az a 800 forint. En nem mernem felkenni:(
2009. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
maybelline affinitone.vagy az a pure nemtudommi:D
2009. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most: Rimmel Stay Matte [link] csak 103asban.
2009. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vichy - normateint. Drága de nagyon-nagyon jó!
2009. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem mernék megesküdni, hogy az a jó, ami drága (arra a válaszolóra értem, aki nem kenné magára a 800 Ft-os terméket...). Nekem bejött az Avon bőrnyugtató hatású folyékony alapozója és azt mindig akciósan veszem, 1400-1500 Ft-ért.
2009. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kozmetikus vagyok! Nem érdemes olcsót venni, az általában olyan is, mint az ára. Boltban kaphatóak közül Maybelline Wonder finish -t ajánlom. De van egy német termék, melyet csak neten lehet megrendelni, 3000 Ft körül van az ára és évekig elég, a legjobb sminkmesterek is ezt használják, de hétköznapra annyira nem ajánlatos: Kryolan Supracolor, azt hiszem Pesten üzletben is lehet kapni.

[link]

2009. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
MAX FACTOR SECOND SKIN! VERHETETLEN.
2010. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem sem az a legjobb amelyik a legdrágább.. hiszen nemcsak azért drága egy alapozó mert olyan jó a minősége hanem mert világmárka és mert sztárokkal reklámoztatják..


amugy én Miss Sporty-t használok szerintem nagyon jó és csak 1000 valamennyi.. mindennap használok alapozót szoval gyorsan fogy és nem is lenne pénzem mindig 4-5 ezerért venni...

2010. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!