Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mi lenne a helyes megoldás? Vagy csak várjak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, annyi idős mint Én (18), egy óvodába jártunk, és szerelmesek voltunk egymásba, mindig ő volt a párom stbstb. Általánosba egy suliba kerültünk,(ekkor már nem emléxem mennyire volt meg a szerelem) sokat beszélgettünk,de 4.-ben írt egy srác az osztályból szerelmes levelet és válaszoltam Neki, magyarul "jártunk" (kézfogás, együtt sétálás, fagyi szülőkkel stb.) 1évet. 5.-ben az óvodaiszerelmem:P bevallotta, h szeret, és velem szeretne járni. Jártunk egy évet 5.-ben, de aztán jött egy új lány az osztályba (tökribancolt a korához képest...) és az "ovistársam" vele volt többet. 6.-ban elment hatosztályos gimibe, én általánosban maradtam. 5évig szinte semmit nem tudtam róla, nem is tartottuk a kapcsolatot, persze iwiwen, myvipen bejelölt, meg írt nekem ha szülinapom volt vagy névnapom énis neki de ennyi. És az a helyzet, h nekem is voltak kapcsolataim ( 16hónap és 7hónap) és akkor is gondoltam rá, persze nem ugy, h szerelmes vagyok belé. De mostanában egyre többet találkozunk ( ill. eddig szinte nem is találkoztunk, most meg havonta látom 3x,4x, de véletlen, szval hétvégente buli helyen, vagy pubokban) (am egy városban lakunk, egy városban is van a sulink). Nekem nagyon tetszik, és szerintem Én is Neki, bár ezt nem tudom pontosan... Néha beszélgetünk, de csak annyit, h na miújság, hogy vagy/ok? ennyi. Én szeretnék Tőle többet, de nem tudom, h ő mit akar... és azt sem sajnos, h van-e most bnője ( azt tudom, h volt Neki is egy hosszabb kapcsolata, volt közte szünet is aztán összejöttek, de nem tudom, h most együtt vannak-e) Szóval nem tudom mit tegyek :( Kisebb korunkban nagyon sokat voltam Náluk,Ő is nálunk :) Nekem az is jó lenne kezdetnek, ha "csak" barátok lennénk, h tudjunk beszélgetni, és majd meglátjuk, h alakul-e valami vagy sem. Légyszi segítsetek, nem tudom mit kellene tennem, nyomulni nem akarok nagyon, de a kapcsolatot jobban fel szeretném hozni vele.


(Bocsi, ha hosszú lett, előre is köszönöm, aki elolvassa és tanácsot ad!)


2008. okt. 12. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira jó...ovodai szerelmeddel újból együtt lenni:)

Szerintem tudd meg hová jár el szórakozni és "fuss össze vele", beszélgethettek, szórakozhattok kicsit együtt. Utána gondolom ki fog derülni, hogy van-e valakije, vagy hogy vágyik-e egy új kapcsolatra. Biztos ő is képbe kerül majd.

Sok sikert

2008. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igeen olyan jó lenne :) Mikor eljött abba a pub-ba ahova Mi szoktunk járni a bnőimmel, akkor is láttam, h nézett meg Én is néztem Rá, de vhogy nem mentünk oda egymáshoz beszélgetni, csak az ajtónál beengedett és ott mondott annyit, hogy ohh szia, miújság, válaszoltam, visszakérdeztem de különösebb beszélgetés sajnos nem alakult ki, ment vissza a haverjaihoz Én meg a bnőimhez... De remélem hamarosan megint összefutunk, jön az őszi szünet is, remélem találkozunk és tudunk beszélni :)
2008. okt. 12. 16:57
 3/9 A kérdező kommentje:
jah és köszi, h ilyen gyorsan írtál!! :)
2008. okt. 12. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha volt oviban, alt iskolaban valami kozos dolgotok (regi fagyizó pl) oda elhivhatnád csak úgy.

nem randi, csak úgy :D

msnen is beszélgethettek előtte, meg hivhatod valami kulturprogramra is.. eloszor csak baratkozni szeretnel, ezt nyiltan megmondhatod neki, valoszinuleg imponalni fog neki..ha meg lesz valami, az ugyis alakul, nem? :)

hajra

2008. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves srác vagyok, de ez még sztem is aranyos :D

Mond meg neki mit érzel, ennyi idő után biztos nem veszi rossz néven és elhiheted, ha ennyi ideig ilyen jóban voltatok, lehetetlen h ő közömbös legyen.

2008. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. válaszolónak is :)

3. válaszoló! :) Köszönöm Neked is :)

Arra gondoltam amugy, h ugye megvannak még a szerelmes levelek is (mert mi általában akkor a suliban még leveleztünk is, szval egyik nap ő írt szerelmes levelet, másnap pedig Én) és kiválasztok egyet, a számomra legaranyosabbat és mikor megyek fel hétvégén, akkor viszem magammal és ha találkozom vele elkezdek vele beszélgetni és megmutatom Neki, h emléxik-e rá vagy valami.. és hátha visszaemléxik, hogy milyen jó volt régen meg stb... :) vagy ez szerintetek nagyon hülye ötlet ? :P :D

csak félek, h nem is tetszek neki már.. vagyis kitudja.. :D elég sok idő eltelt azóta... :( De remélem számára is szép emlékek ezek és nem felejtette el... :)


mégegyszer köszönöm az eddigi válaszokat!!! :)

2008. okt. 12. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egyenlőre hanyagolnám ezt a szerelmes levél dolgot,mert akkor rögtön vágná,hogy akarsz tőle valamit...és lehet,hogy megijedne,mert túl gyorsan érné az info!meg amúgy is furi lenne,h.hétvégén "véletlenül"taliztok és "véletlenül"nálad van a levél.mondjuk ha összejön egy megbeszélt találka is akkor oda már nyugodtan viheted.aranyosnak fogja találni.

Am.bevallom az ilyen hosszú kérdéseket nem szoktam elolvasni,de ez tényleg nagyon cuki-mesébe illő,ugyh.megfogott a sztori!

és örülnék ha beszámolnál majd itt az eredményről!:)sok sikert!

Üdv:egy lány!

2008. okt. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hú, igen, igazad van... ez így tényleg durva lenne :D akkor majd a levelet később viszem... :D

köszönöm a tanácsot!! :)

Ha lesz valami fejlemény, akkor írok!!! :)

2008. okt. 13. 12:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, szerintem lemondok róla. Most hétvégén fent voltam, de nem Ő nem volt ( csak az egyik ismerőse ) akivel beszéltem, hogy na a többiek nem jöttek? Mondta, h nem, punnyadnak. Megkérdeztem, h na és Ő is punnyad? persze mondta, h igen. Aztán vhogy kicsúszott a számon és megkérdeztem, hogy van-e most barátnője, azt mondta, h nincs, de van egy csaj ( mostani osztálytársa ), akivel kölcsönösen nagyon jol elvannak, elvileg szeretik is egymást, de még nem járnak. ( nem tudom miért, gondolom, h osztálytársak és nem akarnak így vagy nem tudom... a csajt ismerem, neki fontos a tanulás, és egy ideje nincs is barátja ). Szóval ők elvannak ketten, nem akarok közéjük befurakodni, majd ha szabad lesz a pálya, és akkor még Én is szabad leszek, akkor majd lesz valami, de így semmi értelme :(
2008. okt. 19. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!