Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti, vagy várjak még? Mi a...

Closti, vagy várjak még? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: kiderült (uh-n sok apró follicullus /ez elvileg azért lehet, mert nincs egy nagy rednes peteérés/, barna maszatolás mensi előtt 2 hónapja), hogy feltehetően nincs peteérésem. Az egyik petefészkemre azt írták az uh-n igaz, hogy normál képlet, de mmégsem jön össze a baba 5 hónapja már. Szerintetek várjak még, hátha nekem a "most kicsit hibás" oldalon szokott pé lenni, és lesz a másik oldalon, csak idő, míg átveszi úgymond...?

Vagy kérjem a Clostit? A doki szerint én döntsem el. (Hogy várjuk ki még a mostani ciklust, hogy lesz-e pé, vagy gyógyszer.)

Ha a 10. napon megnézi uh-val, és tegyük fel, nincs pé, akkor már csak a következő ciklusban lehet...? Vagy akkor ad gyógyszert, ami csinál egy "későbbi", nem középidőben lévő pé-t?


2010. ápr. 28. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Clostit kaptam a 3. napon, most fogyott el, remélem, segít. Mellette iszom gyógyteákat is. Első babánál elég volt csak a tea, most úgy tűnik, nem. :(

Ez az első hónap, hogy uh-n néznek? Ha igen, talán még várhatsz. De a türelmetlen vagy...:)

2010. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:)

Drukk!



Nem igazán érünk rá, több okból...


Nagyon szeretném már, persze ez is...


A dokik hülyesége miatt csak most derült ki, hogy ez lehet, lehet már rééég babás lennék, ha értenének a dolgukhoz...!


Szerinted ha nézik a 10. napon uhval, és nincs pé, akkor még lehet ebben a hónapban closti???

2010. ápr. 28. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:

NEm

Ha nézik és nincs ovuláció, akkor meg kell várni amíg megjön és akkor lehet a 3. napon elkezdeni a closit.


5 hónap ? :-) az semmi

na a 19 év, az már valami :-(

2010. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszi, én is nagyon drukkolok Neked!:) Úgy tudom én is, hogy akkor csak köv. hónapban lehet kezdeni a Clostival.

1 év várakozást normálisnak mondanak, úgyhogy azért még nincs gond. :) Remélem, hamarosan sikerül!!

2010. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy sok okból szorít az idő minket. Ne haragudjatok, de nem szeretnék írni erről.



Miért kell a következő hónapig várni..? Ha mesterséges pé, nem mindegy, mikor...???



Ha egészséges lennék, tehát nem lenne semmi gond, lenne pé, nem igazán aggódnék, a baj az, hogy nem tudjuk egyelőre, miért nincs...még minden lehet.

És most tudatosodott, hogy anno mikor felírtak nekem fog.gátlót, nem voltam kivizsgálva...lehet, eleve nem is volt pé....soha...áh, de legyünk +ak

2010. ápr. 29. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
A clostival is csak 25 % esélyed van teherbe esni
2010. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jól esik, és pozitívan hat rám. Tök biztató!

Mi az, hogy csak 25%?

Szerintem minimum 50%. Mert vagy igen, vagy nem. Ebből hogy jön ki a 25...köszi mégegyszer!!!

2010. ápr. 29. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 25%-ot úgy érthette, hogy ha a closti csinál peteérést, akkor még 75% más dolgokon múlik-megtermékenyülés, beágyazódás stb.

Tipp, hogy mivel már benne vagy a ciklus első (follikuláris) szakaszában, nem lehet újra indítani a dolgot, szóval meg kell várni amíg megjön és csak azután Closti. De ezt az orvosod tutira elmondja, ha megkérdezed. Vérvételed-hormonvizsgálatod nem volt? Az talán rámutatna, miért nincs peteérésed.

2010. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy egészséges párnak, ahol mindketten teljesen egészségesek a gyerekvállalás terén, csak 25 % az esély a teherbeesésre havonta
2010. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!