Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő vagy férfi nőgyógyász a jobb?

Nő vagy férfi nőgyógyász a jobb?

Figyelt kérdés
1. nőgyógyászati vizsgálatomra mennék, de nekem olyan fura lenne, ha egy férfi vizsgálna meg. Tudom, h. neki ez a munkája, de én elég szégyenlős vagyok.
2012. márc. 28. 09:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%

4.

"sose volt gusztusom nőhöz. Ha már tapiznak, legalább férfi csinálja."

nem ácsingózol villalakónak lenni, vagy valamelyik másik valóságsóban szerepelni? Szerintem, ott lenne a helyed!

Nem tudod szégyelni magad, ez rendkívűl fontos ott...

2012. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szűz vagy nem érdekli az orvost.

Én is szűz vagyok egyébként.

21/F

2012. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
utolsó: bocsi, de te fiú vagy, és úgy vagy szűz, te nem mész nőgyógyászhoz
2012. márc. 30. 07:41
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű, a kérdésedben benne van a válasz. Neked fura lenne ffi előtt vetkőzni. Hát menj nőhöz! Semmi akadálya! :)


Én most ffihoz járok, aki ráadásul ismerős. Eddig ő az egyetlen, akivel mindent szégyenlősség nélkül meg tudtam beszélni, akármilyen kényes téma volt is. Kamaszként nőnél voltam először, mert nekem is fura lett volna egy pasi, de aztán úgy alakult, hogy mégis ffihoz kerültem. Voltam több nőnél és ffinél is, számomra nincs különbség. Volt megértő pasi és flegma nő dokim is, és fordítva is. Én egyikükkel sem tudtam fesztelenül beszélgetni. Ahhoz menj, aki Neked szimpi, talán egy fiatal nő volna először a legjobb választás! Aztán meglátod később hogy alakul.

2012. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
34%

kb 2-3 napja olvastam, hogy egy ffi nőgyógyász mennyire megalázott egy szüz 18-20 éves lányt, hogy ilyenkorban már nem illik szüznek lenni, és magának is megoldódna minden problémája a szüzesség elvesztésével!!


Elég sok panasz érkezik a férfi nőgyógyászok bunkó beszólásai miatt. (ennyit az empátiájukról)


Ez is egy érv a női orvos mellett...

2012. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

sajnos én is sok ilyen története hallottam barátnőimtől.

az az igazság, hogy nem tudok semmiféle hátrányát sem mondani a női orvosnak a férfival szemben.

Még jobb lenne, ha magán rendelést megengedhetnéd magadnak,

mert azért ugyanaz az orvos is másképpen viselkedik, amikor rögtön kapja a pénzt tőled...

2012. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
61%
24. nagyon bölcsen írja, a kérdésedben benne a válasz...
2012. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
81%

"de nekem olyan fura lenne, ha egy férfi vizsgálna meg"


Ha neked fura, akkor menj nőhöz. Szerencsre lehet választani, így megteheted.


Én is nőhöz mentem legelőször, mert nekem is könnyebb volt előtte levetkőzni, mint egy férfi előtt.

Aztán ahogy rájöttem, hogy nem is olyan vészes az egész vizsgálat, már úgy voltam vele, hogy teljesen mindegy a neme, csak jól értsen a dolgához.

Így végül férfihez kerültem.

Igazából az, hogy vki milyen ember, nem a nemétől függ. Vannak a férfiak és a nők között is kedvesek meg bunkók.

2012. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!