Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha késik, de nem lehetek...

Ha késik, de nem lehetek terhes, mikor kell orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Vhol azt írják, hogy 2 hét, vhol azt, hogy 1/2/3 kimaradt menstruáció után.
2012. márc. 12. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős vagy. Ha tinédzser, akkor elég ha kimarad 1-2. ha már idősebb, akkor 2 hét
2012. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2012. márc. 12. 07:03
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor menj 2 hét után. nálad már nem kezdeti pontatlanságról van szó
2012. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a választ!

Már amúgy 3 hete késik, gondoltam megvárom a követkőzőt, hogy el ne küldjön a doki a stresszre hivatkozva (amúgy nem stresszelek, de ezt úgysem tudnám neki megmagyarázni), de az még majdnem 2 hét, a dokihoz 2-2,5 hétre szoktam időpontot kapni, tehát úgy 1 hónap múlva mennék a dokihoz, amit meg sokallok.

2012. márc. 12. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tuti, hogy nem vagy terhes, megvárhatod a következő időpontját, és ha az is kimarad, menni kell. Minden életkorban előfordulhat, hogy 1 menstruáció kimarad.
2012. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, végül is egy köztes megoldást választottam, kivártam még egy hetet, most kértem időpontot, a jövő hétre kaptam, ha nem jön meg addig, akkor a 70. napon megyek dokihoz.
2012. márc. 20. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!