Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a mensim. Mennyi...

1 hete késik a mensim. Mennyi idő után érdemes orvoshoz menni? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Terhes biztos, hogy nem lehetek és 29 éves vagyok, tehát már az sem ok, hogy nem állt még be. Mindig nagyon pontosan jött meg, most meg egy hetes késésben vagyok. A dokim még 2 hétig szabin van, máshoz meg nem mennék.
2009. aug. 10. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Késhet stressztől, fogyástól, valamilyen gyógyszertől, betegségtől és még rengeteg más dologtól. Én nem várnák még 2 hétig, max még a jövőhétig, de ha addig nem jön meg, akkor inkább menj el dokihoz. Oké, hogy máshoz nem mennél, de ha 2 hétig késik, akkor már ideje megnézetni, hogy mi van.
2009. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom nyugodtan visszavárhatod a dokit. szerencsés esetben meg is jön addig.
2009. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezeken én is gondolkodtam, de egy hónapja szabin vagyok, szóval semmi stressz, se nem híztam, se nem fogytam (talán 1 kilót), gyógyszert se szedtem. ja, fogamzásgátlót se szedek, szóval az se befolyásolja. Pont emiatt aggódok, hogy igazából semmi indok. Vizsgaidőszakban szokott néha régebben gy késni, de akkor stressz volt a köbön, most meg olyan nyugi, mint már ezer éve nem.
2009. aug. 10. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy Te pont az a kivétel vagy, akire a nyugi van ilyen hatással :)

Viccen kívül: olyan sok mindentől lehet, hogy még ilyen ideális körülmények közt is becsúszhat valami bibi. Megértelek, hogy nem szeretsz másik dokihoz menni, de szerintem ennyit megér a nyugalmad, hogy egy esetben kivételt teszel.

Az is lehet, hogy a "másik" a vizsgálat után elküld valamilyen laborvizsgálatra, s mire a leleteid megérkeznek, azt már a "sajátodnak" mutathatod meg. Szerintem ne parázz, ugorj el a másikhoz, ha még mindig nem jött meg...

2009. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amilyen pörgősen és stresszesen élek, lehet, hogy nálam pont a nyugi okozza azt, hogy valami furcsa a szervezetemnek:) Pár napot még várok, aztán meglátom.
2009. aug. 10. 12:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg és már a görcsölgetés is elmúlt:(
2009. aug. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!