Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. hónapja késik, menjek...

3. hónapja késik, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
3. hónapja késik 3-5 napot a menzim, nem tudom mit tegyek. Szólni kéne anyukámnak? Vagy ez lehet attól hogy felfáztam? Mármint tarthat ennyi ideig? 16 éves vagyok.
2011. jan. 31. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első menstruációd mikor jött meg?
2011. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az eleje lehet hogy ilyen, eleinte nekem is kihagyott pár hónapot az elején... de ha nem az elején vagy akkor szólj anyukádnak
2011. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 éve jött meg először. És ez az első alkalom h havonta késik. Van egy 17 éves barátnőm, és neki teljesen rendszertelenül jön meg, van hogy fél évig kimarad, van hogy havonta rendesen megjön, két hónap kimarad, stb. És voltak orvosnál, és az orvos azt mondta neki h ilyen idős korban még nem olyan nagy baj, az okára már nem emlékszek, régen beszéltünk erről.
2011. jan. 31. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig késik, az azt jelenti, hogy hosszabb a ciklusod. A 28 nap nincs kőbe vésve. 21-35 nap között normális.

Lehet, hogy most kezd beállni normálisan....

2011. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam

és ha teljesen rááll a pl 30 napra akkor az nem lesz baj h mindig úgy jön meg ugye?

2011. jan. 31. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!