Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen torna viszi le a...

Milyen torna viszi le a hasat? Mitől lesz szép formás milyen tornagyakorlattól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lokális fogyásra semmi nem képes, csak a szike. A fogyásra a legjobb mozgási forma, az aerob. Ez azt jelenti, hogy a pulzusod 130 és 140 között van percenként. Ezt ne lépd túl, mert akkor már átmész kardió mozgásba, ami már az állóképesség növelésére jó. Heti 3-4x 35-45 perc kocogás megteszi. Felüléseket is csinálhatsz, de attől csak kockás lesz a hasad a zsírpárna alatt. Az étkezésre is figyelj oda. Én napi 5x eszek, reggelire kell valami lassan felszívódó szénhidrát, pl a zab. Tízóraira ehetsz 1 szelet teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret, ebédre csirke/pulyka/hal/marha nemesebb húsai + rizs. Uzyonára megint mehet egy sonkás kenyér, és ehetsz még mellé olajos magvakat is. Itt nem az agyonsózott mogyoróra és pisztáciára gondolok.. Egyébként a mogyoró tökéletes, csak ne legyen sózott. Vacsorára pedig szintén mehet hús+rizs. Péksütemények, chipsek, cukros üdítőitalokról le kell állni. Az este 6 után nem ehetsz teóriát nyugodtan elfelejtheted, én még este 10-kor is szoktam enni...
2012. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és annyi, hogy légyszíves ne csak a strandszezon befejezéséig tartson a lendület..
2012. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!