Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami mód hogy kisebbek...

Van valami mód hogy kisebbek legyenek a melleim?

Figyelt kérdés

utálom őket. nagyon-nagyon. minden létező melltartót próbáltam már, IDEGESÍT az összes. anélkül is szar. már kész vagyok teljesen, legjobb lenne ha eltűnnének, akármit csinálok kényelmetlen. nem tudok rendesen hason feküdni, nem tudok egyet futni leszorítás nélkül, gyűlölöm..

nincs bármilyen mód műtét nélkül hogy legalább összemenjenek valamennyire? fogyás, torna, akármi... (mit nem szabad csinálni, nehogy mégnagyobbra hízzanak?)


2012. febr. 7. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Fogyás segíthet. A legtöbb nő a melléből fogy először. De van olyan ismerősöm is, aki oda hízik először, és onnan fogy utoljára.

Ezen kívül csak a műtét.

2012. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

a mell zsírszövet, szóval fogyás esetén csökken a mérete.

de ha egyébként nem vagy túlsúlyos, ne fogyj emiatt. :/

2012. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ja és egyébként 169cm 54 kg vagyok szóval nem vagyok kövér, de ha csak az kell akkor fogyózok is hogy kisebbek legyenek..
2012. febr. 7. 23:21
 4/20 A kérdező kommentje:
és mit ajánlotok, étrend-beli változtatásra van szükség, vagy inkább mozgás? gondolom nem futni kell hozzá. egyáltalán mi edzi a mellizmot, van olyan gyakorlat amit itthon is csinálni lehet? (vannak 2 kilós súlyzóim.)
2012. febr. 7. 23:24
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Ne fogyj így, mert nincs rajtad felesleg. Akkor ez esetben sportolj inkább, a sportolóknak ált. lemegy a mellük..

De hogy milyen sportforma alkalmas erre, azt nem tudom:( Egyébként mekkora melled van? Sok nő irigyel ám:) Azért a karcsú alak és nagy mell párosítás elég ritka.

2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

mekkora? és hány éves vagy?

szerintem is az előttem szólónak van igaza, ritka

2012. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

már bocs de teszek rá hogy ritka. idegesít és úgy érzem nem tudok vele élni mert az őrületbe kerget..


22 éves vagyok és valamelyik C-s méret, az isten se jegyzi meg a számokat hozzá.

2012. febr. 7. 23:39
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
akkor szerintem a sport marad megoldásnak
2012. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Alapvetően a nőiességeddel van problémád, vagy csak a melleiddel? Egyébként tudom, hogy téged nem vigasztal, hogy ritka.

Azért mondtam, mert ha nem tudsz ellene tenni, akkor jobb elfogadni a dolgokat. Az pedig könnyebb úgy, ha a jó oldalát nézed, és nem a rosszat.

2012. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

menstruálni is utálok szóval jah ha így kérded valóban tele van sz*r dolgokkal a női lét. de sokkal jobb lenne az életem csak annyival is ha kisebbek lennének.

nem tudtok semmi sportgyakorlatot hozzá?

2012. febr. 7. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!