Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami mód hogy kisebbek...

Van valami mód hogy kisebbek legyenek a melleim?

Figyelt kérdés

utálom őket. nagyon-nagyon. minden létező melltartót próbáltam már, IDEGESÍT az összes. anélkül is szar. már kész vagyok teljesen, legjobb lenne ha eltűnnének, akármit csinálok kényelmetlen. nem tudok rendesen hason feküdni, nem tudok egyet futni leszorítás nélkül, gyűlölöm..

nincs bármilyen mód műtét nélkül hogy legalább összemenjenek valamennyire? fogyás, torna, akármi... (mit nem szabad csinálni, nehogy mégnagyobbra hízzanak?)


2012. febr. 7. 23:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy valami kövér, szóval ezen csak a műtét segít. Majd egyszer én is megyek, csak előtte kipottyantok egy utódot. Most 95 F-es a méretem. :((((
2012. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

uhh az nagyon kényelmetlen lehet :S


mit gondoltok a fekvenyomásról súlyzókkal, az segíthet?

2012. febr. 8. 00:14
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el sportolni! Én még nem láttam olyan sportóló nőt akinek hatalmas mellei lennének...
2012. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

bármi olyan testmozgás, ami a mellizmokat mozgatja.

így feszesebbek lesznek a melleid.

a fogyás eszedbe ne jusson.

néhány fekvőtámasz, (akár könnyített is) meg beszerezhetsz valami könnyebb kézisúlyzót. aztán google. :)

2012. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, de ha ilyen jó testi adottságaid vannak, keress egy férfit, aki megmozgat eléggé ahhoz, hogy elfogyjanak :)
2012. febr. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
Így sem vagy kövér úgyhogy ne fogyózz, inkább sportolj és egyél azt és annyit, ami és amennyit jól esik.
2012. febr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

Most nem értem mi bajod van? Sok nő megveszne azért, h nagyobb mellei legyenek, mint eredetileg vannak. Esetleg melltartó nélkül a köldöködig érnek vagy mi a baaaaaj? Esetleg fáj a hátad tőlük?


Egyébként fekve nyomás, vagy a fekvőtámaszozás. Mindkettő mellizom-erősítő gyakorlat. Vagy jelentkezz be egy sebészhez, ő majd leszív a melleidből. Viszont szerintem a természetes mellektől kevesebb szebb dolog van a világon! Remélem segíthettem.


F/29

2012. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

hát nem érnek a köldökömig mert viszonylag feszesek, viszont a hátam az fáj nagyon, plusz te nem tudod milyen kényelmetlen két labda a bőröd alatt.

mindigis imádtam hason aludni, de ahogy nőttek ez egyre jobban ellehetetlenedett, mert FÁJ.


szóval fekvőtámasz és fekvenyomás, köszi! ezek legalább a kart is edzik, az sem jön rosszul.

2012. febr. 8. 09:32
 19/20 anonim ***** válasza:
17-18évesen is nagyok voltak már a melleid?
2012. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
szerintem a kérdés szempontjából abszolút lényegtelen de akkor még kisebbek voltak, folyamatosan nőttek lassacskán
2012. febr. 8. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!