Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy kisebbek...

Tegyekmit kérdése:

Mit csináljak, hogy kisebbek legyenek a melleim?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

nem igazán tudsz vele mit csinálni természetes úton. de szerintem örülj a nagy melleidnek :)

de ha mindenképpen rejtegetni szeretnéd őket, akkor keress olyan fazonú ruhákat amikben nem látszanak olyan nagynak. pl ami egy kicsit bő. ja és kerüld a mélyen dekoltált felsőket.

17/L

2011. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyok, de a többieknek még nem nagyon nő, és én is kisebbet akarok!
2011. júl. 8. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam régen , ezért görnyedten álltam meg minden, és szégyelltem. Most meg, hogy már mindenkinek van úgy érzem az enyém kicsi. Csak optikailag kisebbitsd, pl ne fogyj ezért, mert késöbb megbánhatod.
2011. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne szégyelld az adottságaidat. vállad fel
2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne szégyelld az adottságaidat. vállald fel
2011. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dobáld fel-le. nem tudsz semmit, majd megnyúlik és kilapul XD vagy plasztika.
2011. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a plasztikát felejtsd el. fogadd el h ilyen és kész :) az meg ne érdekeljen már h a többieké milyen.

ne méregesd magad senkihez. te attól nem vagy jobb/sz*rabb, h másoknak kisebb/ nagyobb a melle mint neked.

2011. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!