Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most menjek nőgyógyászho...

Akkor most menjek nőgyógyászhoz? Félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok és tavaly december óta nem jött meg. Ez a 4. év hogy menstruálok, így elvileg már be kellett volna állnia nem? Soha életemben nem jártam még nőgyógyásznál félek is tőle eléggé. Nem feküdtem le senkivel, még szűz vagyok. Aggódnom kéne? Mit csinálnak egy nőgyógyászati vizsgálaton? :(
2012. febr. 26. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt férfi nődokim, és soha semmi bajom nem volt vele. Női dokival nem is találkoztam nagyon sokáig, sőt az volt furcsa, amikor először nő vizsgált.
2012. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"De sokan azt mondták, hogy a férfi dokik empatikusabbak..."

Miért lennének empatikusabbak? Sokkal kevesebbet tudhatnak a női testről mint egy nő, nem? Akkor meg alapból is sokkal jobban meg kell hogy értsen mindent, ami a női test problémáival kapcsolatos.

Gond csak akkor lehet, ha egy nagyon jó ffi dokit és egy nagyon rossz női dokit hasonlítasz össze. Ha kb egyforma a szakmai felkészültségük, akkor minden a nő mellett szól!

2012. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!